3 C
Lutsk
Субота, 16 Жовтень, 2021
Волинська єпархія Новини

З нагоди 20-річчя храму архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у селі Піщане. ФОТО

6 листопада 2019 року, у день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Усіх скорботних радість», архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі села Піщане Камінь-Каширського благочиння.

Саме тут двадцять років тому для місцевої православної громади був освячений храм, в якому два десятиліття продовжує лунати спасительна благодатна молитва.

У цей день, архіпастирю співслужили настоятель місцевого храму ієрей Миколай Павельчук, благочинний Камінь-Каширського округу протоієрей Стефан Михалюк, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході архієпископ Нафанаїл відзначив високою церковною нагородою настоятеля місцевого храму священника Миколая – золотим наперсним хрестом.

Під час богослужіння владика разом з духовенством й прихожанами піднесли соборну посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

По завершенні Літургії керуючий Волинською єпархією нагородив активних прихожан благословенними грамотами та звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Владика Нафанаїл привітав настоятеля і прихожан з ювілеєм освячення храму та наголосив, що саме від нас залежить, чи стане цей храм «Ноєвим ковчегом», в якому християни знайдуть спасіння від спокус та випробувань.

«Якщо будемо берегти чистоту віри, якщо будемо любити й прощати, то і стіни цього храму будуть для нас спасительним покровом, який подасть у молитвах до Господа Пресвята Діва Богородиця», – підсумував архієпископ Нафанаїл.

У свою чергу, настоятель храму ієрей Миколай Павельчук щиро подякував архіпастирю за високі церковні нагороди, духовенству, прихожанам й гостям свята та попрохав у владики архіпастирського батьківського благословення і посиленої молитви, яка оберігатиме і наставлятиме на істинний шлях громаду православних християн у селі Піщане.

Вас може зацікавити

Православна громада села Карпилівка відзначила Престольне свято на честь апостолів Петра та Павла

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ закликав духовенство мужньо зберігати вірність Христу

Редактор Головний

Свято-Миколаївський храм Луцька отримав унікальну святиню – ікону святителя Спиридона Триміфунтського

Редактор Головний