25.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

З нагоди 20-річчя храму архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у селі Піщане. ФОТО

6 листопада 2019 року, у день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Усіх скорботних радість», архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі села Піщане Камінь-Каширського благочиння.

Саме тут двадцять років тому для місцевої православної громади був освячений храм, в якому два десятиліття продовжує лунати спасительна благодатна молитва.

У цей день, архіпастирю співслужили настоятель місцевого храму ієрей Миколай Павельчук, благочинний Камінь-Каширського округу протоієрей Стефан Михалюк, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході архієпископ Нафанаїл відзначив високою церковною нагородою настоятеля місцевого храму священника Миколая – золотим наперсним хрестом.

Під час богослужіння владика разом з духовенством й прихожанами піднесли соборну посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

По завершенні Літургії керуючий Волинською єпархією нагородив активних прихожан благословенними грамотами та звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Владика Нафанаїл привітав настоятеля і прихожан з ювілеєм освячення храму та наголосив, що саме від нас залежить, чи стане цей храм «Ноєвим ковчегом», в якому християни знайдуть спасіння від спокус та випробувань.

«Якщо будемо берегти чистоту віри, якщо будемо любити й прощати, то і стіни цього храму будуть для нас спасительним покровом, який подасть у молитвах до Господа Пресвята Діва Богородиця», – підсумував архієпископ Нафанаїл.

У свою чергу, настоятель храму ієрей Миколай Павельчук щиро подякував архіпастирю за високі церковні нагороди, духовенству, прихожанам й гостям свята та попрохав у владики архіпастирського батьківського благословення і посиленої молитви, яка оберігатиме і наставлятиме на істинний шлях громаду православних християн у селі Піщане.

Вас може зацікавити

Архіпастир очолив богослужіння Навечір‘я Богоявлення у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

У кафедральному соборі сотні діток приступили до Святого Причастя у День знань. ФОТО

Редактор Головний

Бути вірним Господу в часи гонінь є найбільшим Йому даром – Блаженніший Митрополит Онуфрій. ВІДЕО

Редактор Головний