19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У неділю 20-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

3 листопада 2019 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Архіпастирю співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, прессекретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко та клірики кафедрального собору.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Після завершення Божественної літургії владика Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Нагадавши зміст притчі про багача і Лазаря, архіпастир наголосив, що час проходить дуже швидко для кожної людини і Господь його дає нам для того, щоб бути справжніми християнами, берегти істинність Христової віри.

Читати також: Кожна земна несправедливість та невинні страждання будуть виправлені у вічності – проповідь у неділю 20-у після П’ятидесятниці

Тому цей час не треба втрачати, а займатись вдосконаленням власної душі, приймати участь у Таїнствах Покаяння і Євхаристії, звершувати справи милосердя та прощати винуватцям, як написано у молитві Господній.

«Авраам теж мав великі матеріальні достатки, але своєю вірою та надією на Божу милість він був прийнятий Господом в оселі праведників. Тому все залежить не від матеріального статку, а від того, як ми любимо нашого Господа, нашу Христову віру та чи готові жертвувати собою, своїми принципами, ставлячи любов до Бога й ближніх на перше місце життєво-морального закону», – підсумував архіпастир.

Вас може зацікавити

Блаженнійший Митрополит Онуфрій — про красу та свободу, спокуси, розкол та стійкість у вірі

Редактор Головний

Здобував Перемогу – повернувся “на щиті”: клірики єпархії у день Різдва Христового звершили Чин похорону воїна

Редактор Головний

У день пам’яті Казанської ікони Богородиці православна громада с. Озденіж відзначила престольне свято. ВІДЕО

Редактор Головний