7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

Краще у хатинці, але з Христом: закінчився 7-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьомий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, традиційно розпочався із Божественної літургії, яку цього дня відслужили у Свято-Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі у Чарторийську.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

7 жовтня хрестоходці відвідали парафії у таких селах, як Мала Осниця, Осниця, Тельчі, Красноволя, Куликовичі, Нічогівка, Матейки та Гораймівка. У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

У цей день віряни відвідали парафії, котрі залишилися без храмів та моляться у хатинках. Мешканці сіл Красноволя, Нічогівка та Тельчі засмучені через втрати своїх святинь однак попри це вони єдині навколо Христа і всю надію покладають на Нього. Коли люди бачили ікони Богородиці та жінок-мироносиць, їх серця оживали з любов’ю та надією на те, щоб побачити Воскресіння Христа хоча б у своїх душах, подібно тому, як це побачили після страждань Господа на хресті жінки-мироносиці.

Богородиця та жінки-мироносиці є прикладом віри для кожного нас. Вони були такими ж людьми, як і ми, вони тоді вірили Христу, а не владі і більшості. Навіть коли всі казали, що Він – противник кесаря та закону і навіть самого Бога. І тоді, коли ж апостоли злякались, жінки-мироносиці йшли до останнього. Вони не зрадили Христа. Так само і нам потрібно просити у них, щоб і ми йшли тією дорогою за Христом до Воскресіння.

Монастир у селі Старий Чарторійськ (Божественна літургія)

с. Мала Осниця

c. Осниця

с. Тельчі

с. Красноволя

c. Куликовичі

с. Нічогівка

c. Матейки

с. Гораймівка

Вас може зацікавити

У храмах Волинської єпархії молитовно вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

У день пам’яті прп. Серафима Саровського єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

Клірики кафедрального собору передали допомогу для військових

Редактор Головний