6.7 C
Lutsk
Субота, 23 Січень, 2021
Волинська єпархія Новини

Краще у хатинці, але з Христом: закінчився 7-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьомий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, традиційно розпочався із Божественної літургії, яку цього дня відслужили у Свято-Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі у Чарторийську.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

7 жовтня хрестоходці відвідали парафії у таких селах, як Мала Осниця, Осниця, Тельчі, Красноволя, Куликовичі, Нічогівка, Матейки та Гораймівка. У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

У цей день віряни відвідали парафії, котрі залишилися без храмів та моляться у хатинках. Мешканці сіл Красноволя, Нічогівка та Тельчі засмучені через втрати своїх святинь однак попри це вони єдині навколо Христа і всю надію покладають на Нього. Коли люди бачили ікони Богородиці та жінок-мироносиць, їх серця оживали з любов’ю та надією на те, щоб побачити Воскресіння Христа хоча б у своїх душах, подібно тому, як це побачили після страждань Господа на хресті жінки-мироносиці.

Богородиця та жінки-мироносиці є прикладом віри для кожного нас. Вони були такими ж людьми, як і ми, вони тоді вірили Христу, а не владі і більшості. Навіть коли всі казали, що Він – противник кесаря та закону і навіть самого Бога. І тоді, коли ж апостоли злякались, жінки-мироносиці йшли до останнього. Вони не зрадили Христа. Так само і нам потрібно просити у них, щоб і ми йшли тією дорогою за Христом до Воскресіння.

Монастир у селі Старий Чарторійськ (Божественна літургія)

с. Мала Осниця

c. Осниця

с. Тельчі

с. Красноволя

c. Куликовичі

с. Нічогівка

c. Матейки

с. Гораймівка

Вас може зацікавити

Предстоятель УПЦ закликав духовенство мужньо зберігати вірність Христу

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив Літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

Редактор Головний

У день вшанування Іверської ікони Божої Матері архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний