7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини УПЦ

Клірики Волинської єпархії взяли участь у з’їзді представників захоплених храмів УПЦ. ВІДЕО

22 лютого 2021 року в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви.

З благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у зібрані взяли участь клірики  та віряни захоплених розкольниками парафій Волинської єпархії УПЦ.

Всього у конференції взяли участь 338 священнослужителів та вірян з чотирнадцяти областей України, які найбільше постраждали від рейдерських дій прихильників «ПЦУ».

Розпочався з’їзд з особливого молебну на початок доброї справи та в підтримку віруючих, які в ці дні зазнають гонінь з боку представників «ПЦУ», та тих, хто їх підтримують.

Після завершення виступів представників єпархій, учасники з’їзду прийняли звернення до Президента України В. Зеленськогопрем’єр-міністра Д. Шмигаляголови Д. Разумкова та депутатів Верховної ради України.

На завершення віруючі Української Православної Церкви записали відеозвернення до Президента України та інших представників влади з проханням захистити їхні права, а також звернулися до Помісних Православних Церков з закликом про підтримку.

Вас може зацікавити

Предстоятель УПЦ розповів, що необхідно людині для того, щоб приносити плоди зернят Божого слова

Редактор Головний

Священники Волинської єпархії вкотре відвідали звільнену Харківщину

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ: Турбота про захисників України – зараз наша найголовніша місія

Редактор Головний