1.3 C
Lutsk
Середа, 6 Грудень, 2023
Волинська єпархія Новини УПЦ

Клірики Волинської єпархії взяли участь у з’їзді представників захоплених храмів УПЦ. ВІДЕО

22 лютого 2021 року в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви.

З благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у зібрані взяли участь клірики  та віряни захоплених розкольниками парафій Волинської єпархії УПЦ.

Всього у конференції взяли участь 338 священнослужителів та вірян з чотирнадцяти областей України, які найбільше постраждали від рейдерських дій прихильників «ПЦУ».

Розпочався з’їзд з особливого молебну на початок доброї справи та в підтримку віруючих, які в ці дні зазнають гонінь з боку представників «ПЦУ», та тих, хто їх підтримують.

Після завершення виступів представників єпархій, учасники з’їзду прийняли звернення до Президента України В. Зеленськогопрем’єр-міністра Д. Шмигаляголови Д. Разумкова та депутатів Верховної ради України.

На завершення віруючі Української Православної Церкви записали відеозвернення до Президента України та інших представників влади з проханням захистити їхні права, а також звернулися до Помісних Православних Церков з закликом про підтримку.

Вас може зацікавити

Нехай Господь молитвами Пресвятої Богородиці подарує нам добру звістку про мир – вітання Предстоятеля у день Благовіщення

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування у день престольного свята в Рожищі. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у Чарторийському монастирі. ФОТО

Редактор Головний