7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Керуючий єпархією з архіпастирським візитом відвідав громаду с. Тоболи

30 жовтня 2022 року, у неділю 20-у після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Свято-Троїцьку громаду с. Тоболи. Цього дня православна громада відзначила 75-у річницю освячення храму.

З цієї нагоди у Свято-Троїцькому храмі була звершена святкова Божественна літургія. Його Високопреосвященству співслужили настоятель та благочинний Житнівської округи протоієрей Віктор Пащук, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики єпархії.

На малому вході, з благословення митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Архіпастир відзначив церковними нагородами священнослужителів благочиння.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені прохання за упокій полеглих українських захисників та загиблих мирних жителів у містах і селах України.

Наприкінці богослужіння владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, після чого благословив усіх.

Вас може зацікавити

14 березня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

15 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 лютого 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний