7.9 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Всі новини Календар

1 листопада 2022 року – календар з повчанням

Прор. Іоїля (800 до Р.Х.). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Уара і з ним семи мчч., вчителів християнських (бл. 307). Совершается служба на шестьПеренесення мощей прп. Іоанна Рильського (1238).

Блж. Клеопатри  (327) і сина її Іоанна (320). Сщмч. Садока (Шах-Дуста), єп. Персидського, і з ним 128-ми мучеників (342). Прп. Антонія (Абашидзе), сповідника Печерського (1942). Прославлення прп. Феофана Рихловського (2011).

Сщмч. Сергія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

Кол., 249 зач., I, 1-2, 7-11. Лк., 44 зач., IX, 23-27.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

НЕ СОРОМСЯ СПОВІДУВАТИ ГОСПОДА ІІСУСА ХРИСТА, ЩО ВОПЛОТИВСЯ СИНОМ БОЖИМ ТА СПОКУТУВАВ СВОЄЮ ХРЕСНОЮ СМЕРТЮ, ВОСКРЕСІННЯ ЖЕ ТА ВОЗНЕСІННЯМ СВОЇМ ВІДКРИВ НАМ ВХІД У ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ.

 

ЯКЩО ТИ ПОСОРОМИШСЯ, ТО І ВІН ПОСОРОМИТЬСЯ ТЕБЕ, “КОЛИ ПРИЙДЕ У СЛАВІ СВОЇЙ ТА ОТЦЯ І СВЯТИХ АНГЕЛІВ”. НИНІ У СУСПІЛЬСТВІ ПІШЛА МОДА ЗОВСІМ НЕ ГОВОРИТИ ПРО ГОСПОДА ТА ПРО СПАСІННЯ, ТОДІ ЯК СПОЧАТКУ ТІЛЬКИ І МОВИ БУЛО, ЩО ПРО ЦІ ДОРОГІ РЕЧІ.

 

ДО ЧОГО Ж БІЛЬШЕ ЛЕЖИТЬ СЕРЦЕ, ПРО ТЕ І МОВА ОХОЧЕ ВЕДЕТЬСЯ. НЕВЖЕ ДО ГОСПОДА МЕНШЕ СТАЛО ЛЕЖАТИ СЕРЦЕ? З ОГЛЯДУ НА СТАН РЕЧЕЙ, ОЧЕВИДНО, ЩО ТАК. ОДНІ ЗОВСІМ НЕ ВІДАЮТЬ ПРО НЬОГО, ДРУГІ ХОЛОДНІ ДО НЬОГО; ПОБОЮЮЧИСЬ НАТРАПИТИ НА ТАКИХ, І ТІ, ЯКІ ТЕПЛІ ДО ГОСПОДА, НЕ ЗАВОДЯТЬ ПРО НЬОГО МОВИ, І СВЯЩЕНСТВО МОВЧИТЬ.

 

І ВИЙШЛО, ЩО МОВА ПРО ГОСПОДА СПАСИТЕЛЯ І ПРО ГОЛОВНУ НАШУ СПРАВУ – СПАСІННЯ – ВИКЛЮЧЕНА ІЗ ПРЕДМЕТІВ РОЗМОВИ, ЩО ПРИЙНЯТІ У СУСПІЛЬСТВІ. ЩО Ж, СКАЖЕТЕ, НЕВЖЕ ТІЛЬКИ І ГОВОРИТИ, ЩО ПРО ЦЕ? ДЛЯ ЧОГО Ж ТІЛЬКИ ПРО ЦЕ?

 

ПРО ВСЕ МОЖНА ГОВОРИТИ З ЦІЄЇ ТОЧКИ ЗОРУ, ТАК ЩО МОВА ВЗАГАЛІ БУДЕ ВИРІЗНЯТИСЯ ДУХОМ ХРИСТОВИМ. ТОДІ І МОЖНА БУДЕ ВГАДАТИ, ГОВОРЯТЬ ХРИСТИЯНИ ЧИ ЯЗИЧНИКИ, А НИНІ ВИ ЦЬОГО НЕ ВГАДАЄТЕ НІ ЗА РЕЧАМИ, НІ ЗА ПИСАННЯМ.

 

ПЕРЕДИВІТЬСЯ ВСІ ЖУРНАЛИ, ПРО ЩО ТІЛЬКИ НЕ ПИШУТЬ? АЛЕ ПОВЕСТИ МОВУ ПО-ХРИСТИЯНСЬКИ НІКОМУ НЕМАЄ ОХОТИ.

Вас може зацікавити

Якість нашого земного життя залежить від того, наскільки ми віддані Богу, – Предстоятель

Редактор Головний

13 березня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Клірики кафедрального собору передали допомогу для військових

Редактор Головний