17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Громада ПЦУ села Садів вкотре намагалась вчинити злочин

Садівські “активісти ПЦУ”, які на початку 2019 року, зрізали замки на храмі УПЦ та захопили будівлю, оголосивши храм своєю власністю, схоже, і досі не збираються залишати в спокою вірних канонічної церкви.

Так, у суботу, 30 жовтня, прибираючи біля храму напередодні престольного свята, який відзначатимуть у день вшанування Казанської ікони Богородиці, вони – активісти ПЦУ, на чолі зі своїм “священником” Назаром Партикою вирішили підзаробити грошенят, здавши на металобрух нікому не потрібний метал. Грисюк Віктор Дмитрович, Стаднюк Леонід Леонідович, Подаш Володимир Олександрович, Самчук Ярослав Васильович, Новицька Надія Ярославівна, Ярмолюк Ірина Василівна, Лакодей Ліда Василівна, Шендюх Анна Іванівна та Семенюк Олеся Анатоліївна – усі ці люди прийшли на допомогу своєму батюшці.

Усе би нічого, якби цей метал був би їхній. Але ні… Металеву конструкцію кілька років тому взяв в оренду тоді ще настоятель цієї парафії, а нині гонимої громади с. Садів прот. Володимир Мелесь. Батюшка пригадує, що конструкція була потрібна для проведення капітального ремонту храму. Нині ж на прохання власника вона зберігалася на подвір’ї церковної хати, біля гаража.

“Коли ми підійшли із запитанням: для чого ви весь цей метал дістаєте, нам повідомили, що “зараз мають приїхати і його забрати”. Нікого не хвилювало, що у цього всього добра є власник і ми цей метал ще маємо йому повернути. Нас ніхто не слухав, тому ми змушені були викликати поліцію”, – розповів прот. Володимир Мелесь.

Правоохоронці, які приїхали на місце події, прийняли заяву за фактом крадіжки, після чого громада УПЦ звернулася до суду, який і зобов’язав слідчого внести відомості до ЄРДР.

Вказані незаконні дії прихильників ПЦУ с. Садів були документально зафіксовані, на відео, тому залишається чекати, коли вони понесуть законні покарання у межах санкії, передбаченої статтею 185 Кримінального Кодексу України. 

 

Вас може зацікавити

Священники Волинської єпархії УПЦ взяли участь у святкуваннях з нагоди Дня Соборності України. ФОТО

Редактор Головний

17 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний