21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі села Кукли

19 вересня 2019 року, у день спомину чуда Архістратига Михаїла, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі села Кукли Маневицького благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму священник Віталій Романюк, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Маневицького округу протоієрей Тарас Огородник та клірики Волинської єпархії.

У цей день місцева православна громада відзначає 25-ту річницю з дня освячення й закладки наріжного каменю, який став початком будівництва храму на честь архістратига Михаїла та всіх Небесних сил.

Під час богослужіння керуючий Волинською єпархією відзначив церковними нагородами наступних священнослужителів:

  1. Священник Віталій Романюк, настоятель місцевого храму села Кукли, нагороджений Палицею;
  2. Священник Георгій Хомич, настоятель Свято-Михайлівського храму села Костюхнівка, нагороджений Палицею.

Також, єпархіальними грамотами були нагороджені прихожани місцевого храму, за посилену допомогу й активну участь у церковнопарафіяльному житті православної громади села Кукли.

По завершенні Літургії архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Владика привітав настоятеля й прихожан зі святом спомину про чудо архістратига Михаїла, з 25-річчям освячення наріжного каменю та побажав завжди перебувати під молитовною опікою усіх Небесних сил.

У свою чергу, настоятель Свято-Михайлівського храму священник Віталій висловив щиру подяку керуючому Волинською єпархією, за спільну молитву й високі церковні нагороди та попрохав у владики благословення на подальші труди во славу Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Духовенство та паломники Волинської єпархії відвідали Святогорську Лавру на сороковий день після кончини архієпископа Краснолиманського Аліпія

Редактор Головний

Суд зобов’язав правоохоронців внести до ЄРДР дані про незаконне оформлення права власності на церковний будинок у селі Садів, де проживає священник із неповнолітніми дітьми

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив молитву за спокій душ загиблих байкерів. ФОТО

Редактор Головний