9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята Іоанно-Богословського храму Луцька

9 жовтня 2022 року, у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну лiтургiю у храмі на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова в м. Луцьк.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, настоятель парафії прот. Іоанн Піпаш, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики єпархії.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після відпусту архієпископ Нафанаїл привітав вірян з днем пам’яті апостола Іоанна Богослова. Архіпастир побажав, щоб Господь наповнив нашу землю любов’ю, миром та злагодою.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл привітав дітей та прихожан кафедрального собору з Різдвом Христовим. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний

14 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У день пам’яті ікони Божої Матері “Пантанасса” єпископ Афанасій звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний