11.7 C
Lutsk
Неділя, 25 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди 20-ої річниці освячення храму с. Копачівка

6 жовтня 2022 року, у день зачаття чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Свято-Вознесенська громада села Копачівка молитовно відзначила 20-у річницю з дня освячення храму. Святкову Божественну літургію з цієї нагоди очолив керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Його Високопресвященству співслужили настоятель храму та благочинний округи прот. Михаїл Лесик, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), клірики єпархії та гості у священному сані.

На малому вході, з благословення митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Архіпастир відзначив церковними нагородами таких священнослужителів:

  • настоятель храму прот. Михаїл Лесик нагороджений правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до “Отче наш”;
  • настоятель Свято-Луківської парафії с. Доросині ієрей Анатолій Дем’янчук возведений у сан протоієрея;
  • настоятель Свято-Георгіївського храму с. Залісці ієрей Микола Жученя нагороджений хрестом з прикрасами.

За богослужінням священнослужителі помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Літургії владика Нафанаїл звернувся до вірян зі словом проповіді.

Вас може зацікавити

Пасхальне послання архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла

Редактор Головний

Як треба одягатися у храм

Редактор Головний

12 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний