-2.8 C
Lutsk
Четвер, 26 Листопад, 2020
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди 25-річчя храму у Великій Яблуньці. ФОТО

14 листопада 2020 року, з нагоди 25-ої річниці освячення храму архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському храмі села Велика Яблунька Оконського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Оконського округу настоятель храму протоієрей Іоанн Сонюк, благочинний Старосільського округу протоієрей Петро Бугайчук та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході прот. Іоанн Сонюк, з благословіння Предстоятеля УПЦ, був нагороджений орденом свт. Миколая Чудотворця.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля літургії владика звернувся до вірян зі словом повчання, опісля якого нагородив Ольгу Миколаївну Сонюк орденом св. вмц. Варвари І ступеня.

У свою чергу, настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму отець Іоанн Сонюк подякував владиці за візит та святкове богослужіння.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія організовує паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври

Редактор Головний

Гонима громада села Клепачів відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл відвідав Свято-Покровську громаду села Рудники. ФОТО

Редактор Головний