8.3 C
Lutsk
Четвер, 5 Жовтень, 2023
Всі новини УПЦ

Лише з появою Діви Марії настала нова епоха здійснення пророцтв

Масштаб події народження у світ Пресвятої Богородиці, напевно, важко переоцінити віруючій людині та ще важче висловити своє ставлення словами, бо будь-які слова так чи інакше обмежують зміст.

Різдво Пречистої для нас як зоря, що розпалюється, того довгоочікуваного найбільшого дня, коли в світ прийшов Спаситель роду людського і наш Бог – Ісус Христос.

Народження Богородиці ознаменувало прихід вічної весни, вічної правди, вічної надії, а її життя стало прикладом нескінченного гімну любові Богу.

Ставши Причасницею Божественної Слави і явивши світові Спасителя, Пресвята Діва стала провісницею нового благословення людству: смерть зневажена, прокляття первородного гріха скасовано – відкрито шлях до Царства Небесного.

Скільки століть чекала людина цієї години! Старозавітні пророки сповіщали про волю Божу і готували світ до приходу Христа. Але за кілька століть до народження Спасителя пророче служіння припинилося, були часи пророчого мовчання. І лише з появою Діви Марії настала нова доба здійснення пророцтв.

З того часу християни шанують Богородицю не тільки як Мати Господа нашого Ісуса Христа, але і як свою Небесну Помічницю, Покровительку і Заступницю за весь людський рід.

Тож волатимемо до Богородиці, як волали до Неї апостоли, і вшануємо, і прославимо Її щодня в наших храмах, просячи у Неї допомоги, покриву та захисту!

Вас може зацікавити

Архієреї та священники Волинської єпархії співслужили Предстоятелю у день його тезоіменитства. ФОТО

Редактор Головний

Як жити серед інших за вірою людей? – Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

Потрібно дивитись не на земний комфорт, а на Небо, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний