7.4 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Архіпастир очолив святкове богослужіння з нагоди 10-річчя храму у селі Острівок

18 лютого 2024 року, у Неділю 37-ту після П’ятидесятниці, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у храмі на честь прп. Серафима Саровського с. Острівок Михнівського благочиння. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили благочинний округи прот. Володимир Новосад,  завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму свящ. Ростислав Карпенко та клірики єпархії.

На Малому вході настоятель храму був відзначений черговою церковною нагородою.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні молитви за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славління, після чого митрополит Нафанаїл звернувся до вірян зі словом проповіді, привітавши настоятеля та вірян із визначною подією для їхньої православної громади.

Вас може зацікавити

23 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

30 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні неділі 24-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння

Редактор Головний