7.8 C
Lutsk
Вівторок, 21 Березень, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Архіпастир очолив святкове богослужіння в день Успіння Богородиці у кафедральному соборі. ФОТО

Його Високопреосвященству співслужили настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), та клірики собору.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за церкву та мир в Україні.

Після Євхаристичного канону Високопреосвященніший архієпископ Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над Ростиславом Петруком, випускником Волинської духовної семінарії, паламарем кафедрального собору.

Також наприкінці богослужіння владика звернувся до прихожан зі словом проповіді,у якому розповів історію свята Успіння Божої Матері та наголосив на великій участі Пресвятої Богородиці у ділі спасіння роду людського.

Вітаючи зі святом Успіння Пречистої Діви, архієпископ Нафанаїл закликав усіх вірних чад Православної Церкви постійно звертатись до Пресвятої Богородиці у своїх молитвах та завжди прохати молитовного покровительства й захисту для усіх вірних чад Української Православної Церкви.

Наостанок владика ще раз привітав усіх зі святом та благословив усіх.

Нагадаємо вчора: Напередодні свята Успіння Богородиці архієпископ Нафанаїл очолив всенічну у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Мати Божа молиться за весь рід людський. Але Вона  з радістю молиться за людей, які стараються жити згідно з Божими заповідями, які вшановують Її Сина і Бога нашого, які борються зі своїми гріхами, які намагаються себе смиряти перед Божою волею.

Нехай Мати Божа береже нас Своїм благодатним молитовним покровом, допомагає нам жити на землі достойно християнського імені, щоб Її молитвами і ми стали спадкоємцями вічного спасіння.

Читати також: Проповідь у день Успіння Пресвятої Богородиці

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією очолив Божественну літургію та чин Торжества Православ’я у кафедральному соборі

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл прочитав другу частину Великого канону у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

У 40-ий день після смерті схиархієпископа Аліпія (Погребняка) керуючий єпархією звершив заупокійне богослужіння. ФОТО

Редактор Головний