17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Архіпастир очолив святкове богослужіння в день Успіння Богородиці у кафедральному соборі. ФОТО

Його Високопреосвященству співслужили настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), та клірики собору.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за церкву та мир в Україні.

Після Євхаристичного канону Високопреосвященніший архієпископ Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над Ростиславом Петруком, випускником Волинської духовної семінарії, паламарем кафедрального собору.

Також наприкінці богослужіння владика звернувся до прихожан зі словом проповіді,у якому розповів історію свята Успіння Божої Матері та наголосив на великій участі Пресвятої Богородиці у ділі спасіння роду людського.

Вітаючи зі святом Успіння Пречистої Діви, архієпископ Нафанаїл закликав усіх вірних чад Православної Церкви постійно звертатись до Пресвятої Богородиці у своїх молитвах та завжди прохати молитовного покровительства й захисту для усіх вірних чад Української Православної Церкви.

Наостанок владика ще раз привітав усіх зі святом та благословив усіх.

Нагадаємо вчора: Напередодні свята Успіння Богородиці архієпископ Нафанаїл очолив всенічну у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Мати Божа молиться за весь рід людський. Але Вона  з радістю молиться за людей, які стараються жити згідно з Божими заповідями, які вшановують Її Сина і Бога нашого, які борються зі своїми гріхами, які намагаються себе смиряти перед Божою волею.

Нехай Мати Божа береже нас Своїм благодатним молитовним покровом, допомагає нам жити на землі достойно християнського імені, щоб Її молитвами і ми стали спадкоємцями вічного спасіння.

Читати також: Проповідь у день Успіння Пресвятої Богородиці

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл очолив утреню з чином погребіння Святої Плащаниці

Редактор Головний

З нагоди престольного свята єпископ Афанасій очолив святкове богослужіння у Вознесенському храмі Луцька

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний