22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята у приділі Святих жінок мироносиць кафедрального собору

30 квітня 2023 року, у Неділю третю після Пасхи, святих жон-мироносиць, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у приділі нижнього храму собору Всіх Святих землі Волинської. 

Святкове богослужіння було звершене з нагоди престольного свята приділу нижнього храму на честь святих Жінок Мироносиць.

Його Високопреосвященству цього дня співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

У цей день Церква згадує святих Марію Магдалину, Марію Клеопову, Саломію, Іоанну, Марфу, Марію, Сусанну та інших Жінок Мироносиць, а також Йосифа Аримафейського і таємного учня Спасителя – Никодима. 

Під час святкового богослужіння керуючий єпархією відзначив активних прихожан храму церковними нагородами.

Також під час Літургії священнослужителі піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Були піднесені й заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славління, після чого владика привітав вірян зі святом.

“Нехай Господь, Який сподобив нас цього року побачити Пасху на землі, сподобить нас побачити Пасху і колись в невечірнім дні Царства Божого на Небі”, – побажав архіпастир.

Вас може зацікавити

12 грудня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив вечірню з читанням акафісту

Редактор Головний

11 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний