7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Календар

8 квітня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 6-а Великого посту. Глас 1.
Великий піст.
Монастирський устав: cухоядіння (хліб, овочі, фрукти).

Віддання свята Благовіщення Пресвятої Богородиці. Совершается служба на шестьСобор Архангела Гавриїла.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Іринея, єп. Сремського (304). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Вафусія та Верка пресвітерів, Арпили ченця; мирян: АвиваАгнаРеаса, Ігафракса, ІскояСилиСигіцаСонирилаСуїмвлаФермаФіла та мцц. АнниАллиЛарисиМоїкоМамікиУїркоАнімаїси (Анімаїди), Гаафи, цариці Готфської, та Дукліди (бл. 375). Прп. Малха Сирійського (IV). Прп. Василія Нового (X).

Мц. Параскеви (1939).

Євангельські Читання

На 6-му часі: Іс. LVIII, 1-11. На веч.: Бут. XLIII, 26-31; XLV, 1-16. Притч. XXI, 23 – XXII, 4.

Літургія Передосвячених Дарів.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Кричи на усе горло”, – говорить Господь св. пророку Іллі, – “й об’яви ти народові Моєму про їхній переступ”. Що ж зробили? “Вони шукають Мене, бажають наближення до Бога”. Але хіба у цьому є гріх? Адже це і повинні вони робити. Так, повинні, але справа у тому, що вони роблять це не так як потрібно.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

Хочуть встигнути у своєму шуканні одним постом, не дбаючи про справи правди та любові. І піст Мені приємний, говорить Господь, але такий, коли смиряючи тіло своє, прощають образи, залишають борги, спраглих напоюють, безкровних вводять у дім, голих одягають. Коли все це буде під час посту, тоді шукання Мене і наближення до Мене будуть успішними; “Засяє тоді, мов досвітня зоря, твоє світло… а слава Господня строжею ходитиме за тобою. Тоді кликати будеш і Господь відповість, будеш кликати і Він скаже: Ось Я!… І буде Господь завжди тебе супроводжувати” (Іс. 58, 1-11).

Вас може зацікавити

28 липня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний