1.3 C
Lutsk
Середа, 6 Грудень, 2023
Всі новини Календар

7 вересня 2022 року – календар з повчанням

Перенесення мощей ап. Варфоломія (VI). Ап. від 70-ти Тита, єп. Критського (I).

Свтт. Варсиса та Євлогія, єпископів Едеських, і Протогена, єп. Каррійського, спов. (IV). Свт. Мини, патр. Царгородського (536–552). Прмч. Мойсея (1931); сщмч. Володимира пресвітера (1938).

Вінницько-Рожецької ікони Божої Матері (XVI).

Євангельські Читання

2 Кор., 189 зач., IX, 12 – X, 7. Мк., 13 зач., III, 20-27. Ап.: Тит., 300 зач., I, 1-4; II, 15 – III, 3, 12-13, 15. Мф., 11 зач., V, 14-19.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЄ Є ТАКІ СЛОВА: “ЯКЩО ЦАРСТВО РОЗДІЛИТЬСЯ САМЕ У СОБІ, ТО НЕ МОЖЕ ВИСТОЯТИ ЦЕ ЦАРСТВО”.

ПОКИ ВСЕРЕДИНІ ПЕРЕВАЖАЮТЬ ЯКОСТІ ЛУКАВСТВА ГРІХОВНОГО, МІЦНО ЖИВЕ У НАС ЦАРСТВО ПІТЬМИ ТА ГРІХА; АЛЕ КОЛИ БЛАГОДАТЬ БОЖА ПОЛОНЕНУ ГРІХОМ ЧАСТИНУ ДУХА ПРИВЕРНЕ ДО СЕБЕ, ЗВІЛЬНИВШИ ЇЇ З ПОЛОНУ, ТОДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ ПОДІЛ: ГРІХ З ОДНІЄЇ СТОРОНИ, А ДОБРО – З ІНШОЇ.

 

ВНАСЛІДОК ЦЬОГО ЗБУДЖЕННЯ, СВІДОМІСТЮ ТА СВОБОДОЮ ЛЮДИНА З’ЄДНУЄТЬСЯ З ДОБРОМ, ГРІХ ВТРАЧАЄ ВСЯКУ ОПОРУ ТА ЙДЕ НА РОЗКЛАДАННЯ. ПОСТІЙНІСТЬ У ПРИЙНЯТОМУ ДОБРОМУ НАМІРІ І ТЕРПІННІ В ТРУДАХ ЧЕРЕЗ НЬОГО ЗОВСІМ ЗАСМУЧУЮТЬ ГРІХ ТА ВИЖИВАЮТЬ ЙОГО.

 

ТОДІ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЦАРСТВО ДОБРА ВСЕРЕДИНІ, І СТОЇТЬ ВОНО, ПОКИ НЕ ЗАКРАДЕТЬСЯ ЯКИЙ-НЕБУДЬ ЗЛИЙ ПОМИСЛ І, ОТРИМАВШИ СОБІ ДОЗВІЛ, НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗНОВУ РОЗДІЛЕННЯ.

ДАЙ ТІЛЬКИ ХОДУ ГРІХОВНІЙ ДІЇ, ЩО ЗАРОДИЛАСЯ, З’ЄДНАЙСЯ З НЕЮ І ПРИВЕДИ ЇЇ У ДІЮ – І ЗНОВУ ПОЧНЕ ДОБРО СЛАБШАТИ, А ЗЛО – РОСТИ, ПОКИ ЗОВСІМ ЙОГО НЕ ВИЖИВЕ.

 

ЦЕ МАЙЖЕ БЕЗПЕРЕРВНА ІСТОРІЯ ВНУТРІШНЬОГО ЖИТТЯ У ТИХ, ХТО СЛАБКИЙ СЕРЦЕМ І НЕМАЄ СИЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ.

Вас може зацікавити

20 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Для чого людині потрібна віра в Бога? – Предстоятель

Редактор Головний

22 грудня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний