22.6 C
Lutsk
Вівторок, 23 Липень, 2024
Всі новини Календар

6 вересня 2022 року – календар з повчанням

Сщмч. Євтихія, учня ап. Іоанна Богослова (I).

Мч. Татіона (305). Мц. Сіри, діви Персидської (558). Прп. Георгія Лімніота (близько 716). Перенесення мощей свт. Петра, митр. Київського і всієї Русі, чудотворця (1479). Прп. Арсенія Комельського (1550). Рівноап. Косми Етолійського (1779). Сщмч. Максима Горлицького (1914). Прп. Аристоклія, старця Московського (1918). Прмч. Серафима (1946).

Петрівської ікони Божої Матері (близько 1306).

Євангельські Читання

2 Кор., 187 зач., VIII, 16 – IX, 5. Мк., 12 зач., ІІI, 13-19. Свт.: Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Ін., 36 зач., Х, 9-16.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ВИБРАВ ГОСПОДЬ АПОСТОЛІВ, “ЩОБ З НИМ БУЛИ І ЩОБ ПОСЛАТИ ЇХ НА ПРОПОВІДЬ, ЩОБ ВОНИ МАЛИ ВЛАДУ ЗЦІЛЮВАТИ ВІД ХВОРОБ ТА ВИГАНЯТИ БІСІВ”.

 

І КОЖЕН ХРИСТИЯНИН ВИБРАНИЙ, І ВИБРАНИЙ ДЛЯ ПОДІБНИХ СПРАВ, А САМЕ: БУТИ З ГОСПОДОМ БЕЗПЕРЕСТАННОЮ ПАМ’ЯТТЮ ПРО НЬОГО Й УСВІДОМЛЕННЯМ ЙОГО ВСЮДИПРИСУТНОСТІ, ПРОПОВІДАННЯМ ТА ВИКОНАННЯМ ЙОГО ЗАПОВІДЕЙ І ГОТОВНІСТЮ СПОВІДУВАТИ ВІРУ СВОЮ У НЬОГО.

 

У ТОМУ КОЛІ, ДЕ ЗВЕРШУЄТЬСЯ ТАКЕ СПОВІДУВАННЯ, ВОНО БУДЕ ГОЛОСНОЮ ПРОПОВІДДЮ ДЛЯ ВСІХ, ХТО ЧУЄ. КОЖЕН ХРИСТИЯНИН МАЄ ВЛАДУ ЗЦІЛЮВАТИ НЕДУГИ, НЕ ЧУЖІ, А СВОЇ, І НЕ ТІЛЕСНІ, А ДУШЕВНІ – ГРІХИ ТА ГРІХОВНІ ЗВИЧКИ, ВИГАНЯТИ БІСІВ, ВІДКИДАЮЧИ ЗЛІ ПОМИСЛИ, НИМИ ПОГАСИВШИ УСІ ПРИСТРАСТІ.

 

РОБИ ТАК І БУДЕШ АПОСТОЛОМ, ВИКОНАВЦЕМ ТОГО, НА ЩО ТИ ВИБРАНИЙ ГОСПОДОМ. КОЛИ ДОСЯГНЕШ УСПІХУ У ВСЬОМУ ЦЬОМУ, ТОДІ, МОЖЕ БУТИ, ГОСПОДЬ ПРИЗНАЧИТЬ ТОБІ Й ОСОБЛИВЕ ПОСЛАННЯ – РЯТУВАТИ ІНШИХ, ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВРЯТУЄШ СЕБЕ, І ДОПОМАГАТИ ВСІМ, ХТО СТИКАЄТЬСЯ З ВИПРОБУВАННЯ, ПІСЛЯ ТОГО, ЯК САМ ЇХ ВСІ ПРОЙДЕШ, ВСІ ВИПРОБУВАННЯ, ВСІ ДОСЛІДИ У ДОБРІ ТА ЗЛІ.

АЛЕ ТВОЯ СПРАВА – НАД СОБОЮ ПРАЦЮВАТИ. НА ТЕ ВЖЕ ТИ ВИБРАНИЙ, ВСЕ ІНШЕ – У РУКАХ БОЖИХ.

Вас може зацікавити

Проповідь у неділю 5-ту після П’ятидесятниці

Редактор Головний

Престольне свято Пантелеймонівського храму Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Що таке храм та для чого він призначений

Редактор Головний