17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Календар

28 лютого 2021 року – календар з повчанням

Неділя про блудного синаГлас 5
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАп. від 70-ти Онисима (бл. 109).

Прп. Пафнутія та його дочки Євфросинії  (V). Прп. Євсевія, пустельника Сирійського (V). Прп. Пафнутія, затворника Печерського (XIII). Прп. Анфіма Хіоського (1960).

Сщмчч. Михаїла та Іоанна пресвітерів (1930). Сщмч. МиколаяОлексіяОлексія пресвітерів, Симеона диякона, прмч. Павла і прмц. Софії (1938).

Віленської (перенесення до Вільно в 1495 р.) і Далматської ікон Божої Матері (1646).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 5-е, Лк., 113 зач., XXIV, 12-35. Літ. – 1 Кор., 135 зач., VI, 12-20. Лк., 79 зач., XV, 11-32.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

ПРО ЩО Ж ГОВОРИТЬ НАМ НЕДІЛЯ БЛУДНОГО! ГОВОРИТЬ І ПРО НАШ СПОКІЙ ТА ДОСТАТОК У ДОМІ ОТЦЯ НЕБЕСНОГО, І ПРО БЕЗУМНИЙ НАШ ПОРИВ З ПІД ОПІКИ БАТЬКІВСЬКОЇ НА СВОБОДУ, І ПРО БАГАТСТВО СПАДКУ ПРИСВОЄНОГО НАМ, І ПРО НЕРОЗУМНУ РОЗТРАТУ ЙОГО НА ВСЯКУ НЕПОТРІБНІСТЬ, І ПРО КРАЙНІ НАСЛІДКИ ТОГО – ЗБІДНІННЯ НАШЕ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

АЛЕ ГОВОРИТЬ ПОТІМ І ПРО ТЕ, ЯК ХТО БЕРЕТЬСЯ ЗА ГОЛОВУ ТА, ПРИЙШОВШИ ДО ТЯМИ, ВИРІШУЄ ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОТЦЯ МНОГОМИЛОСТИВОГО, ЯК ПОВЕРТАЄТЬСЯ, ЯК ЛЮБОВНО ПРИЙМАЄТЬСЯ ТА ПОНОВЛЮЄТЬСЯ У ТОМУ СТАТУСІ, ЩО БУВ РАНІШЕ.

 

І ХТО ТУТ НЕ ЗНАЙДЕ ПОТРІБНОГО ДЛЯ СЕБЕ УРОКУ? У ДОМІ БАТЬКІВСЬКОМУ ПЕРЕБУВАЄШ, НЕ РВИСЯ ГЕТЬ НА ВОЛЮ. БАЧИШ, ЧИМ ЗАКІНЧИВСЯ ПОДІБНИЙ ДОСВІД! ЯКЩО І ВТІК, ТО ЗУПИНИСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ. ПРОМОТАЙ УСЕ І НАВАЖУЙСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ПОВЕРНУТИСЯ, І ПОВЕРТАЙСЯ. ТАМ ЧЕКАЄ ТЕБЕ ВСЯ ПОБЛАЖЛИВІСТЬ, ЛЮБОВ, ЯК І РАНІШЕ. ОСТАННІЙ КРОК НАЙБІЛЬШ ПОТРІБНИЙ. СХАМЕНИСЯ, ЗВАЖСЯ ПОВЕРНУТИСЯ, ВСТАНЬ ТА ПОСПІШИ ДО ОТЦЯ. ОБІЙМИ ЙОГО ВІДКРИТІ ТА ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ТЕБЕ.

Вас може зацікавити

5 лютого 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 листопада 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

27 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний