0.6 C
Lutsk
Четвер, 1 Грудень, 2022
Всі новини Календар

7 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 7-ма після П’ятидесятниці. Глас 5.
Посту немає.

Совершается служба со славословиемУспіння прав. Анни, матері Пресвятої Богородиці. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвв. жон Олімпіади диякониси (409) Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомі Євпраксії діви, Тавенської (413). Совершается служба со славословиемПрп. Макарія Жевтоводського, Унженського (1444).

Пам’ять V Вселенського Собору (553).

Сщмч. Миколая пресвітера (1918). Сщмч. Олександра пресвітера (1927). Св. Іраїди спов. (1967).

Євангельські Читання

Прав. Анни: Гал., 210 зач. (від полу́), IV, 22-31. Лк., 36 зач., VIII, 16-21. Ряд.: Рим., 108 зач., XII, 1-3. Мф., 39 зач., X, 37 – XI, 1.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ ЗА БОГОСЛУЖІННЯМ, МИ ЧУЄМО:  “ХТО ПРИЙМАЄ ПРОРОКА В ІМ’Я ПРОРОКА, НАГОРОДУ ПРОРОКА ОТРИМУЄ, ХТО ПРИЙМАЄ ПРАВЕДНИКА В ІМ’Я ПРАВЕДНИКА, НАГОРОДУ ПРАВЕДНИКА ОТРИМУЄ”.

 

ЦИМ І ВИРІШУЮСвт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийТЬСЯ ВСІ НЕПОРОЗУМІННЯ У ПОДАЧІ МИЛОСТИНІ.

 

ДОБРІ СПРАВИ У ВІДНОШЕННІ ДО БІДНОГО МАЙЖЕ ЗАВЖДИ, ЯКЩО НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ,ТО ЗНАЧНО ЗМЕНШУЮТЬСЯ ПИТАННЯМИ: ХТО ПРОСИТЬ І КУДИ ПІДЕ ТЕ, ЩО ПОДАЛИ?

 

ГОСПОДЬ КАЖЕ ТАКИМ: У ЯКОМУ СЕНСІ ТИ ПРИЙМАЄШ ТОГО, ХТО ПРОСИТЬ ТА ДОПОМОЖЕШ ЙОМУ, У ТОМУ І НАГОРОДА ТОБІ БУДЕ. НЕ НА ТОГО, ХТО ПРОСИТЬ, ДИВИСЬ, А НА СВОЇ ПРИ ЦЬОМУ ДУМКИ. ЯКІ ВОНИ БУДУТЬ, ТАКА І БУДЕ ЦІНА СПРАВИ ТВОЄЇ.

 

ЯКІ Ж ДУМКИ МАТИ ПРО БІДНЯКА, ЦЕ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ІНШИМ СЛОВОМ: ТОЙ ХТО МИЛУЄ БІДНОГО, ПОЗИЧАЄ БОГУ; ЧИ “ЯКЩО ЗРОБИЛИ ВИ ОДНОМУ ІЗ НИХ, ТО ДЛЯ МЕНЕ ЗРОБИЛИ”.

 

ОТОЖ, ПРИЙМАЙ ВСЯКОГО, ХТО МАЄ НЕОБХІДНІСТЬ, ЯК ГОСПОДА, І РОБИ ДЛЯ НЬОГО, ЩО МОЖЕШ ЗРОБИТИ З ТІЄЮ ДУМКОЮ, ЩО РОБИШ ДЛЯ БОГА, І ОТРИМАЄШ НАГОРОДУ НЕ ПРОРОКА ТІЛЬКИ І ПРАВЕДНИКА, А Й ГОСПОДНЮ.

Вас може зацікавити

НАВІЩО СТАВИТИ СВІЧКИ ПЕРЕД ІКОНАМИ?

Редактор Головний

Чому з хрещених людей так мало ходять до храму?

Редактор Головний

17 грудня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний