15 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Всі новини Календар

4 грудня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 24-а після П’ятидесятниці. Глас 6.
Різдвяний піст.
Дозволяється ріба.

Совершается служба великому праздникуВведення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії .

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Євр., 320 зач., IX, 1-7. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У СВЯТО ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПОЧИНАЮТЬ СПІВАТИ: “ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ “, ГОТУЮЧИ ВІРЯН ДО ДОСТОЙНОЇ ЗУСТРІЧІ СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО. СПРОБУЙ ЗРОЗУМІТИ ЦЮ НАСТАНОВУ ТА ДІЙ ЗА НЕЮ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЗАГЛИБСЯ У ТАЇНСТВО ВТІЛЕННЯ ЄДИНОРОДНОГО СИНА БОЖОГО, ВВІЙДИ НА ПОЧАТОК ЙОГО У ПРЕДВІЧНІЙ ПОРАДІ БОЖІЙ ПРО БУТТЯ СВІТУ ТА ЛЮДИНИ У НЬОМУ,  ПОДИВИСЯ НА ВІДОБРАЖЕННЯ ЙОГО У СТВОРЕННІ ЛЮДИНИ, РАДІСНО ЗУСТРІНЬ ПЕРШУ ПРО НЬОГО БЛАГУ ЗВІСТКУ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПАДІННЯ, ПРОСЛІДКУЙ РОЗУМНО ПОСТУПОВЕ ЙОГО РОЗКРИТТЯ У ПРОРОЦТВАХ ТА ПРООБРАЗАХ СТАРОЗАВІТНИХ; ПРОЯСНИ, ХТО ТА ЯК ПРИГОТУВАВСЯ ДО ПРИЙНЯТТЯ БОГА, ЯКИЙ ВОПЛОТИВСЯ, ПІД ВПЛИВОМ БОЖЕСТВЕННИХ ВИХОВНИХ НАСТАНОВ ТА ДІЙ СЕРЕД ІЗРАЇЛЮ, ПЕРЕЙДИ, ЯКЩО ХОЧЕШ, ЗА МЕЖІ НАРОДУ БОЖОГО І ТАМ ЗБЕРИ ПРОМЕНІ СВІТЛА БОЖОГО У ТЕМРЯВІ, ЯКА СВЯТИТЬСЯ, – І ПОДУМАЙ, НАСКІЛЬКИ ОБРАНІ ВІД УСІХ НАРОДІВ ДІЙШЛИ ДО ПЕРЕДЧУТТЯ НЕЗВИЧНОГО ПРОЯВЛЕННЯ БОЖОГО НАГЛЯДУ НАД ЛЮДЬМИ. ЦЕ БУДЕ ПРИГОТУВАННЯ ДУМОК.

 

АЛЕ ТУТ ПІСТ: ЗБЕРИСЯ Ж ПОГОВІТИ, СПОВІДАЙСЯ ТА ПРИЧАСТИСЬ СВ. ХРИСТОВИХ ТАЙН: ЦЕ БУДЕ ПРИГОТУВАННЯ ДІЯЛЬНЕ ТА ЖИТТЄВЕ. ЯКЩО ПІСЛЯ ЦЬОГО ВСЬОГО ГОСПОДЬ ДАСТЬ ТОБІ ВІДЧУТИ СИЛУ ПРИШЕСТЯ СВОГО У ПЛОТІ, – ТО, КОЛИ ПРИЙДЕ СВЯТО, ТИ БУДЕШ СВЯТКУВАТИ ЙОГО НЕ ЧЕРЕЗ ЧУЖУ ТОБІ РАДІСТЬ, А ЧЕРЕЗ СВОЮ КРОВНУ.

Вас може зацікавити

6 січня 2020 року – православний календар

Редактор Головний

31 березня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Загинув у перший день Нового року під Авдіївкою: клірики Житнівського благочиння звершили Чин похорону воїна

Редактор Головний