21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Календар

4 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 7-а після Пасхи. Глас 6.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Василіска (308). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Давида Гареджийського (VI-VII). Мч. Іоанна-Володимира, кн. Сербського (1015). Прав. Якова Боровицького, Новгородського чудотворця (бл. 1540).

Свв. отців II Вселенського Собора (381).

Сщмч. Михаїла пресвітера (1942). Знайдення мощей прав. Павла Таганрозького (1998).

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 31 зач., VII, 17-30. Літ. – Діян., 48 зач., XXV, 13-19. Ін., 55 зач., XVI, 23-33. Предтечі: 2 Кор., 176 зач., IV, 6-15. Мф., 40 зач., XI, 2-15.

На цей день переноситься служба Знайдення глави Іоанна Предтечі з неділі, 25 травня. 

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский“Істинно, істинно – говорю вам: про що не попросите Отця во ім’я Моє, дасть вам”, – сказав Господь і ще з підтвердженням: “істинно, істинно говорю вам”. Який сором для нас, що ми не вміємо користуватися такою нескладною обітницею. І добре би тільки сором нам від того, а то наводиться тінь на саму обітницю, ніби вона дуже велика та нездійсненна. Ні, вина вся на нас, і головним чином у тому, що ми не усвідомлюємо себе вірними рабами Христовими, і совість не дає нам просити якої-небудь милості від Господа.

До того ж і те буває, що якщо інколи і починає хто просити про щось у Бога, то з роздвоєною душею: згадає про те швиденько у молитві кожен раз чи два – і покидає, та й говорить потім: “не чує Бог”. Ні, просячи чогось особливо, треба бути невідступними та невтомними у молитві, подібно до вдови, яка і безсердечного суддю докучанням своїм змусила задовольнити її прохання.

Справжні молитвенники, просячи щось у молитві, поєднують з молитвою піст, бдіння, позбавлення всякого року і всяке благотворіння, і при тому просять не день, не два, а місяці та роки; зате й отримують. Їх і наслідуйте, якщо бажаєте мати успіх у молитві.

Вас може зацікавити

13 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 лютого 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний