22.6 C
Lutsk
Понеділок, 22 Липень, 2024
Всі новини Календар

21 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 9-та після П’ятидесятниці. Глас 7.
Успенський піст.
.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Єміліана сповідника, єп. Кізікського (815-820). Совершается служба с полиелеемПеренесення мощей прпп. Зосими і Савватія Соловецьких (1566), друге перенесення мощей прпп. ЗосимиСавватіяі Германа Соловецьких (1992).

Свт. Мирона Чудотворця, єп. Критського (бл. 350). Прп. Григорія, іконописця Печерського (XII). Прп. Григорія Синаїта (XIV). Мчч. Єлевферія і Леоніда (IV).

Прмч. Іосифа (1918). Сщмч. Миколая пресвітера (1937). Сщмч. Никодима, архієп. Костромського (1938).

Толгської ікони Божої Матері (1314).

Євангельські Читання

Рим., 113 зач., XIV, 6-9. Мф., 64 зач., XV, 32-39 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ СЬОГОДНІ МИ ЧУЄМО У

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ХРАМАХ, Є РОЗПОВІДЬ ПРО ТЕ, ЯК ІНШОГО РАЗУ НАСИТИВ ГОСПОДЬ СУПРОВОДЖУЮЧИЙ ЙОГО НАРОД, ЩОБ ПОКАЗАТИ, ЩО ВІН ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ ЩЕДРО НАДІЛЯТИ ВІРУЮЧИЙ НАРОД.

 

ВІН МІГ РОБИТИ ЦЕ І КОЖНОГО РАЗУ, АЛЕ НЕ РОБИВ, ЩОБ НЕ ВІДУЧИТИ ВІД ЗВИЧАЙНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, НИМ ЖЕ ЗАВЕДЕНОГО, ЗАТВЕРДЖЕНОГО ТА ПІДТРИМУЮЧОГО. ТАКИМ Є БОЖЕ ПРОВИДІННЯ.

 

ГОЛОВНІ ВСЕОСЯЖНІ ДІЇ ПРОМИСЛУ БОЖОГО ЗДІЙСНЕНІ СПОЧАТКУ ПРИ ВЛАШТУВАННІ ВСІХ РЕЧЕЙ; АЛЕ ВЛАШТУВАВШИ ВСЕ ТА ПУСТИВШИ У ХІД, БОГ НЕ ЗВ’ЯЗАВ СЕБЕ НІЧИМ.

 

ВІН ДІЄ ЯК ГОСПОДАР У ДОМІ, ЯКИЙ НАВОДИТЬ ПОРЯДКИ, ПІДТРИМУЮЧИ ЇХ, НЕ ЗВ’ЯЗУЄ СЕБЕ НИМИ, А СТАВИТЬСЯ ДО НИХ ВЛАДНО, З ГОСПОДАРСЬКИМ БЛАГИМ НАМІРОМ.

 

ПРОТИВНИКИ ВІРИ НЕ РОЗУМІЮТЬ ЗНАЧЕННЯ БОЖОГО, ПРОМИСЛУ І, РОЗШИРЮЮЧИ ЙОГО В ДУМКАХ СВОЇХ ДАЛІ ПОТРІБНИХ МЕЖ І НЕ БАЧАЧИ ЗДІЙСНЕННЯ СВОЇХ РОЗДУМІВ НА ДІЛІ, ЗАПЕРЕЧУЮТЬ САМ ПРОМИСЕЛ.

 

ТОГО ПРОМИСЛУ, ЯКОГО ВОНИ ПОТРЕБУЮТЬ, ТОЧНО НЕМАЄ; АЛЕ БЕЗ СУМНІВУ Є ТАКИЙ, ЯКИЙ УГОДНО ЗАСНУВАТИ ТА УТРИМУВАТИ САМОМУ ГОСПОДУ БОГУ.

Вас може зацікавити

10 лютого 2021 року – православний календар 

Редактор Головний

17 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Єпископ Афанасій взяв участь у третьому Молитовному сніданку Волині

Редактор Головний