6.1 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Всі новини Календар

31 липня 2022 року – календар з повчанням

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці. Глас 6-й.

Пам’ять святих отців шести Вселенських Соборів (перехідне святкування в неділю, найближчу до 16 липня). Мч. Єміліана (363).

Мч. Іакінфа Амастридського (IV). Прп. Памви пустельника (IV). Прп. Iоанна Багатостраждального, Печерського, в Ближніх печерах (1160). Прп. Памви, затворника Печерського, в Дальніх печерах (ХIII).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 7-ме, Ін., 63 зач., ХХ, 1-10. Літ. – Рим., 116 зач., XV, 1-7. Мф., 33 зач., IX, 27-35 (про зцілення сліпих та біснуватого німого). Свв. отцям: Євр., 334 зач., XIII, 7-16. Ін., 56 зач., XVII, 1-13.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЄ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ ЗА БОГОСЛУЖІННЯМ, МИ ЧУЄМО: ”ПО ВІРІ ВАШІЙ, БУДЕ ВАМ”, – СКАЗАВ ГОСПОДЬ ДВОМ СЛІПЦЯМ, І ВІДРАЗУ ВІДКРИЛИСЬ ОЧІ ЇХ. СКІЛЬКИ ВІРИ, СТІЛЬКИ І ПРИХОДИТЬ БОЖОЇ СИЛИ. ВІРА – ПРИЙМАЧ, ВУСТА ТА МІСЦЕ ДЛЯ БЛАГОДАТІ.

 

ЯК ЛЕГЕНІ В ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ БУВАЮТЬ ВЕЛИКІ, А В ІНШОЇ МАЛІ, І ТІ БІЛЬШЕ ПРИЙМАЮТЬ КИСНЮ, А ТІ МЕНШЕ, – ТАК І ВІРА В ОДНОГО ВЕЛИКА, А В ІНШОГО МАЛЕНЬКА, І ТА БІЛЬШЕ ПРИЙМАЄ ДАРІВ ВІД ГОСПОДА, А ТА – МЕНШЕ.

 

БОГ Є СКРІЗЬ, ВСЕ ОБНІМАЄ І ВСЕ УТРИМУЄ, І ЛЮБИТЬ ПЕРЕБУВАТИ У ДУШАХ ЛЮДСЬКИХ, АЛЕ ВХОДИТЬ В НИХ НЕ НАСИЛЬНО, ХОЧА ВСЕМОГУТНІЙ, А ЯК НІБИ ПО ЗАПРОШЕННЮ, ТОМУ ЩО НЕ ХОЧЕ ПОРУШУВАТИ ПОДАРЕНОЇ ЛЮДИНІ ВОЛІ НАД СОБОЮ ЧИ ПРАВА ГОСПОДАРЮВАННЯ В СОБІ.

 

ХТО ВІДКРИВАЄ ВІРОЮ, ТОГО ПЕРЕПОВНЮЄ БОГ, А ХТО ЗАКРИВСЯ НЕВІР’ЯМ, У ТОГО НЕ ВХОДИТЬ ХОЧ І ПОРЯД Є. ГОСПОДИ! ДАЙ НАМ ВІРУ, ТОМУ ЩО ВІРА – ТВІЙ ДАР. З НАС КОЖЕН ПОВИНЕН СПОВІДУВАТИ: “Я ЖЕ Ж БІДНИЙ ТА УБОГИЙ” (ПС. 69, 6).

Вас може зацікавити

«Корабель спасіння»: Завершується друга зміна православного табору для дітей «Стежина добра»

Редактор Головний

Клірик Волинської єпархії видав книги про історію Зимненського монастиря та подвір’я Почаївської Лаври

Редактор Головний

Уявлення Фанару про свій особливий статус – першопричина кризи в Світовому Православ’ї, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний