18.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Всі новини Календар

31 липня 2022 року – календар з повчанням

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці. Глас 6-й.

Пам’ять святих отців шести Вселенських Соборів (перехідне святкування в неділю, найближчу до 16 липня). Мч. Єміліана (363).

Мч. Іакінфа Амастридського (IV). Прп. Памви пустельника (IV). Прп. Iоанна Багатостраждального, Печерського, в Ближніх печерах (1160). Прп. Памви, затворника Печерського, в Дальніх печерах (ХIII).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 7-ме, Ін., 63 зач., ХХ, 1-10. Літ. – Рим., 116 зач., XV, 1-7. Мф., 33 зач., IX, 27-35 (про зцілення сліпих та біснуватого німого). Свв. отцям: Євр., 334 зач., XIII, 7-16. Ін., 56 зач., XVII, 1-13.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЄ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ ЗА БОГОСЛУЖІННЯМ, МИ ЧУЄМО: ”ПО ВІРІ ВАШІЙ, БУДЕ ВАМ”, – СКАЗАВ ГОСПОДЬ ДВОМ СЛІПЦЯМ, І ВІДРАЗУ ВІДКРИЛИСЬ ОЧІ ЇХ. СКІЛЬКИ ВІРИ, СТІЛЬКИ І ПРИХОДИТЬ БОЖОЇ СИЛИ. ВІРА – ПРИЙМАЧ, ВУСТА ТА МІСЦЕ ДЛЯ БЛАГОДАТІ.

 

ЯК ЛЕГЕНІ В ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ БУВАЮТЬ ВЕЛИКІ, А В ІНШОЇ МАЛІ, І ТІ БІЛЬШЕ ПРИЙМАЮТЬ КИСНЮ, А ТІ МЕНШЕ, – ТАК І ВІРА В ОДНОГО ВЕЛИКА, А В ІНШОГО МАЛЕНЬКА, І ТА БІЛЬШЕ ПРИЙМАЄ ДАРІВ ВІД ГОСПОДА, А ТА – МЕНШЕ.

 

БОГ Є СКРІЗЬ, ВСЕ ОБНІМАЄ І ВСЕ УТРИМУЄ, І ЛЮБИТЬ ПЕРЕБУВАТИ У ДУШАХ ЛЮДСЬКИХ, АЛЕ ВХОДИТЬ В НИХ НЕ НАСИЛЬНО, ХОЧА ВСЕМОГУТНІЙ, А ЯК НІБИ ПО ЗАПРОШЕННЮ, ТОМУ ЩО НЕ ХОЧЕ ПОРУШУВАТИ ПОДАРЕНОЇ ЛЮДИНІ ВОЛІ НАД СОБОЮ ЧИ ПРАВА ГОСПОДАРЮВАННЯ В СОБІ.

 

ХТО ВІДКРИВАЄ ВІРОЮ, ТОГО ПЕРЕПОВНЮЄ БОГ, А ХТО ЗАКРИВСЯ НЕВІР’ЯМ, У ТОГО НЕ ВХОДИТЬ ХОЧ І ПОРЯД Є. ГОСПОДИ! ДАЙ НАМ ВІРУ, ТОМУ ЩО ВІРА – ТВІЙ ДАР. З НАС КОЖЕН ПОВИНЕН СПОВІДУВАТИ: “Я ЖЕ Ж БІДНИЙ ТА УБОГИЙ” (ПС. 69, 6).

Вас може зацікавити

24 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

19 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний