23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Всі новини Календар

30 липня 2022 року – календар з повчанням

Вмц. Марини (Маргарити) (IV).

Прп. Іринарха Соловецького (1628). Перенесення мощей прп. Лазаря Галісійського. Прп. Леоніда Устьнедумського (1654).

Святогірської ікони Божої Матері (1569).

Євангельські Читання

Вмц.: 2 Кор., 181 зач., VI, 1-10. Лк., 33 зач., VII, 36-50. Ряд.: Рим., 108 зач., XII, 1-3. Мф., 39 зач., X, 37 – XI, 1.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ ЗА БОГОСЛУЖІННЯМ, МИ ЧУЄМО:  “ХТО ПРИЙМАЄ ПРОРОКА В ІМ’Я ПРОРОКА, НАГОРОДУ ПРОРОКА ОТРИМУЄ, ХТО ПРИЙМАЄ ПРАВЕДНИКА В ІМ’Я ПРАВЕДНИКА, НАГОРОДУ ПРАВЕДНИКА ОТРИМУЄ”. ЦИМ І ВИРІШУЮТЬСЯ ВСІ НЕПОРОЗУМІННЯ У ПОДАЧІ МИЛОСТИНІ.

 

ДОБРІ СПРАВИ У ВІДНОШЕННІ ДО БІДНОГО МАЙЖЕ ЗАВЖДИ, ЯКЩО НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ,ТО ЗНАЧНО ЗМЕНШУЮТЬСЯ ПИТАННЯМИ: ХТО ПРОСИТЬ І КУДИ ПІДЕ ТЕ, ЩО ПОДАЛИ? ГОСПОДЬ КАЖЕ ТАКИМ: У ЯКОМУ СЕНСІ ТИ ПРИЙМАЄШ ТОГО, ХТО ПРОСИТЬ ТА ДОПОМОЖЕШ ЙОМУ, У ТОМУ І НАГОРОДА ТОБІ БУДЕ. НЕ НА ТОГО, ХТО ПРОСИТЬ, ДИВИСЬ, А НА СВОЇ ПРИ ЦЬОМУ ДУМКИ. ЯКІ ВОНИ БУДУТЬ, ТАКА І БУДЕ ЦІНА СПРАВИ ТВОЄЇ.

 

ЯКІ Ж ДУМКИ МАТИ ПРО БІДНЯКА, ЦЕ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ІНШИМ СЛОВОМ: ТОЙ ХТО МИЛУЄ БІДНОГО, ПОЗИЧАЄ БОГУ; ЧИ “ЯКЩО ЗРОБИЛИ ВИ ОДНОМУ ІЗ НИХ, ТО ДЛЯ МЕНЕ ЗРОБИЛИ”. ОТОЖ, ПРИЙМАЙ ВСЯКОГО, ХТО МАЄ НЕОБХІДНІСТЬ, ЯК ГОСПОДА, І РОБИ ДЛЯ НЬОГО, ЩО МОЖЕШ ЗРОБИТИ З ТІЄЮ ДУМКОЮ, ЩО РОБИШ ДЛЯ БОГА, І ОТРИМАЄШ НАГОРОДУ НЕ ПРОРОКА ТІЛЬКИ І ПРАВЕДНИКА, А Й ГОСПОДНЮ.

Вас може зацікавити

25 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні першої річниці з дня смерті прот. Миколая Рибчинського у Свято-Покровському храмі Луцька звершили панахиду

Редактор Головний