22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Всі новини Календар

29 травня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 4-та після Пасхи. Глас 3.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Феодора Освященного (368). Совершается служба со славословиемПеренесення мощей прп. Єфрема Перекомського, Новгородського чудотворця (1545).

Сщмч. Олександра, єп. Єрусалимського (бл. 213-250). Блж. отроковиці Музи (V). Мчч. ВітаМодеста і Крискентії (бл. 303). Прмчч. отців, в Лаврі св. Савви вбитих (614). Свт. Георгія II, єп. Мітиленського (IX). Прпп. Кассіана (1537) і Лаврентія (1548) Комельських. Мч. Вукашина (1943) (Серб.).

Євангельські Читання

Діян., 29 зач., XII, 1-11. Ін., 31 зач., VIII, 31-42.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Сказав Господь: “якщо Син звільнив вас, то істинно вільні будете”. Ось де свобода! Розум пов’язаний вузами невідання, помилок, забобонів, непорозумінь; він б’ється, але вибитися з них не може.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

Приліпись до Господа, і Він просвітить пітьму твою і розірве всі вузи, у яких мучиться твій розум. Волю в’яжуть пристрасті і не дають їй просто діяти; б’ється вона, як зв’язаний на руках та ногах, а вибитися не може. Але приліпись до Господа, і Він дасть тобі Самсонову силу і розірве всі вузи неправди, які тебе зв’язали.

Серце мучать постійні тривоги і відпочинку йому не дають; але приліпись до Господа, і Він заспокоїть тебе; і будеш безперешкодно іди з Господом крізи морок та темноти життя цього до всеблаженної і повної відради та простору вічності.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі про сліпого Архіпастир звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята храму на честь Різдва Христового с. Клітицьк. ФОТО

Редактор Головний

2 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний