-1.1 C
Lutsk
Середа, 19 Січень, 2022
Календар

10 лютого 2020 року – календар з повчанням

Седмиця-загальниця. Глас 1.
Посту немає.

Совершается служба на шестьПрп. Єфрема Сиріна (373-379). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Феодосія Тотемського (1568).

Прп. Палладія пустельника (IV). Прп. Ісаака Сиріна, єп. Ніневійського (VI-VII). Прп. Єфрема Новоторзького (1053). Прп. Єфрема Печерського, єп. Переяславського (бл. 1098).

Св. Феодора спов., пресвітера (1933). Сщмч. Ігнатія, єп. Скопинського (1938). Сщмч. Володимира пресвітера і прмч. Варфоломія (1938). Мц. Ольги (1938). Прп. Леонтія сповідника (1972).

Суморинської-Тотемської ікони Божої Матері (XVI).

Євангельські Читання

2 Пет., 66 зач., I, 20 – II, 9. Мк., 59 зач., XIII, 9-13. Прп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Мф., 43 зач., XI, 27-30.

Протягом усієї седмиці, включаючи середу і п’ятницю, посту немає.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Страх Божий може привести до початку святого та богоугодного життя, а може і бути найвірнішим замісником його, коли хто, слідуючи його переконанням, покладе цьому початок.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Учить нас цьому нинішній Апостол, наводячи на пам’ять грізні суди Божі та покарання, тут ще показані ті, хто не підкоряється волі Його.

 

“Ангелів, – говорить, – що згрішили, не пощадив”. Були чисті і в пресвітлому перебували житлі. Але як тільки згрішили, були скинуті у пекло. Чи нас з тобою пощадить, якщо підемо проти волі Його?! Розлилося нечисті при Ної. Бог навів на них потоп та всіх погубив, за винятком восьми душ, сімейства Ноя. Не подивився, що багато їх. Чи над тобою одним стане Він роздумувати: погубити тебе чи ні, коли не станеш слухати гласу Його?!

 

Довго прощав Господь Содому та Гомору. Вони ж замість напоумлення спішили на верх нечисті, зате, коли не сподівалися, були вражені вогнем, що був образом вічного вогню, який чекає на всіх нечестивих. Не минути і тобі цього вогню, якщо підеш тими же шляхами. Нагадуй собі про це, коли сидиш сам собі, особливо у нічній тиші та темряві, і примножуючи тим страх Божий, бійся гріха, ніби в ньому підкрадалося до тебе полум’я вогню вічного.

Вас може зацікавити

3 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

27 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний