21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Всі новини Календар

28 серпня 2023 року – календар з повчанням

Cедмиця 13 після П’ятидесятниці. Посту немає.
УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ. УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ. Ікони Софії, Премудрості Божої (Новгородської). Шановані ікони Успіння Божої Матері: Києво-Печерська (1073)Бахчисарайська (ХV), Овинівська (1425), Псково-Печерська (1472), Семигородня (ХV) і Пюхтицька (ХVI). Моздоцької (ХIII), Ацкурської (I), Цилканської (IV), Влахернської (Груз.), Володимирської-Ростовської (ХII), Гаєнатської (ХIII), Чухломської (1350), Сурдезької (1530), Тупичевської (ХVII) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Утр.: – Лк. 1:39-49,56 (зач. 4). На літ.: – Святу: Ап.: Флп. 2:5-11 (зач. 240). Єв.: Лк. 10:38-42,11:27-28 (зач. 54).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Марія ж обрала благу частину” (Лк. 10, 42). Успіння Божої Матері представляє благий кінець цього обрання. Сам Спаситель в успінні Її прийняв у руки Свої Її душу. Того ж сподоблялися і багато святих; теж зустрічають у різних видах і ступенях і всі виборці благої частини. У час обрання упованням тільки передбачається цей кінець, а в деякій мірі навіть передчувається; але потім труди, боротьба і примуси слідують одні за одними і затьмарюють обраний шлях.

 

Дороговказною зіркою залишається благий кінець благої частини. Це те саме, що вдалині світиться вогник для подорожнього, захопленого темрявою. Надія – збуджувач енергії та підтримувач терпіння і сталості в розпочатому, а сама вона міцна вірою. По вірі обирають, сподіванням бувають твердими в обранні, а терпінням досягають благого кінця.

Вас може зацікавити

Православний табір «Стежина добрА» прийняв дітей українських воїнів, внутрішньо переміщених осіб, сиріт

Редактор Головний

Проповідь у день свята спомину чуда Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех

Редактор Головний

27 травня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний