26 C
Lutsk
Четвер, 24 Вересень, 2020
Календар

28 лютого 2020 року – календар з повчанням

Седмиця cирна (масляна) – загальниця. Глас 3.
З трапези виключається м’ясо.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАп. від 70-ти Онисима (бл. 109).

Прп. Пафнутія та його дочки Євфросинії (V). Прп. Євсевія, пустельника Сирійського (V). Прп. Пафнутія, затворника Печерського (XIII). Прп. Анфіма Хіоського (1960).

Сщмчч. Михаїла та Іоанна пресвітерів (1930). Сщмч. МиколаяОлексія, Олексія пресвітерів, Симеона диякона, прмч. Павла і прмц. Софії (1938).

Віленської (перенесення до Вільно в 1495 р.) і Далматської ікон Божої Матері (1646).

Євангельські Читання

На 6-му часі: Зах. VIII, 7-17. На веч.: Зах. VIII, 19-23.

Літургії немає. 

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Я врятую вас, і ви будете благословенням”, обіцяє Господь через пророка Захарію (Зах. 8, 7-23). Але з якою умовою? З тією, якщо кожен буде говорити істину ближньому своєму, якщо справи свої будуть розбирати між собою праведно, якщо не будуть пам’ятати зло у серці своєму на ближнього свого, не будуть любити брехливих клятв та полюблять світ та істину.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Якщо виконані будуть ці умови, то, говорить Господь, “будуть Моїм народом, і Я буду їх Богом, в істині та правді”, і пошириться серед них благословіння. Тоді почують усі інші та скажуть: підемо до них помолитися лицю Господньому, бо чули, що Господь з ними.

 

“І будуть приходити багато племен та сильних народів, щоб шукати Господа Саваофа”. Так привертала до Господа людей та народи висока моральна чистота перших християн. І завжди ті, хто живе духом Христовим, кращі проповідники Христові і найбільш переконливі апостоли християнства.

Вас може зацікавити

15 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний