17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Календар

28 квітня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 2-а після Пасхи. Радониця. Поминання померлих. Глас 1.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАпп. від 70-ти АристархаПуда і Трофима (бл. 67).

Мцц. Василіси та Анастасії (бл. 68). Мчч. Месукевійських – Сухія та війська його: АндріяАнастасіяТалалеФеодорита, Івхиріона, ІорданаКондратаЛукіанаМимненосаНерангіосаПолієвкта, ІаковаФоки  ДоментіанаВіктораЗосими (100-130) (Груз.). Мч. Савви Готфського (372).

Сщмч. Олександра пресвітера (1930).

Євангельські Читання

Діян., 10 зач., IV, 1-10. Ін., 10 зач., III, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Хто невірує у Сина Божого вже осуджений”. За що ж? За те, що коли кругом світло, він залишається у пітьмі через любов до неї. Пітьмолюбство, ненависть світла робить його кругом винуватим, навіть без визначення, у чому істина; тому що, у кого є ця щира любов до істини, того вона виведе з пітьми заблудження та приведе до світла істини.

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

Приклад у св. ап. Павлу. Він був щирим істинолюбцем, всією душею відданий тому, що вважав істинним, він у ту ж хвилину кинув це древнє, яке виявилося не істинним, і всім серцем приліпився до нового, доказово істинного.

 

Теж саме буває зі всяким щирим істиннолюбцем. Істина про Христа є ясною як день: шукай та знайдеш. Допомога ж з неба завжди готова для щирого шукача. Тому, якщо хто залишиться у пітьмі невір’я, той залишається тільки через любов до пітьми, і за це вже осуджений.

Вас може зацікавити

4 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 липня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

6 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний