-0.2 C
Lutsk
Середа, 7 Грудень, 2022
Всі новини Календар

27 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 19-а після П’ятидесятниці. Глас 1.
День пісний.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знаком Мчч. НазаріяГервасіяПротасіяКелсія (54-68). Совершается служба со славословиемПрп. Параскеви-Петки Сербської (XI).

Сщмч. Сильвана, пресвітера Газського (IV). Прп. Николи Святоші (Святослава), кн. Чернігівського, Печерського чудотворця (1143). 

Сщмч. Михаїла пресвітера (1921). Свт. Амвросія спов. єп. Кам’янець-Подільського (1932). Сщмч. Петра пресвітера (1937). Прмч. Максиміліана (1938).

Яхромської  ікони Божої Матері (XV).

Євангельські Читання

Флп., 237 зач., I, 12-20. Лк., 37 зач., VIII, 22-25.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СІДАЮЧИ У ЧОВЕН, ЩОБИ ПЕРЕПЛИВТИ НА ІНШУ СТОРОНУ ОЗЕРА, ЧИ ДУМАЛИ АПОСТОЛИ, ЩО ЗУСТРІНУТЬ БУРЮ ТА ЩО БУДЕ ЇХ ЖИТТЯ В НЕБЕЗПЕЦІ?

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

МІЖ ТИМ, ЗА СЕКУНДУ ПІДНЯЛАСЬ БУРЯ І ВОНИ УЖЕ Й НЕ МАЛИ НАДІЇ НА ТЕ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМИ.

 

ТАКИЙ ШЛЯХ НАШОГО ЖИТТЯ. НЕ ЗНАЄШ, ЯК І ЗВІДКИ ПРИЛЕТИТЬ БІДА, ЯКА МОЖЕ ЗНИЩИТИ НАС. ТО ПОВІТРЯ, ТО ВОДА, ТО ЗВІР, ТО ЛЮДИНА, ТО ПТАХ, ТО ДІМ, ПРОСТО КАЖУЧИ, ВСЕ ТЕ, ЩО ОТОЧУЄ НАС, МОЖЕ СТАТИ ЗНАРЯДДЯМ НАШОЇ СМЕРТІ.

 

ЗВІДСИ ЗАКОН: ЖИВИ ТАК, ЩОБ ЩОХВИЛИННО БУВ ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ СМЕРТЬ І БЕЗ СТРАХУ ВСТУПИТИ У ЇЇ ВЛАДУ. ЗАРАЗ ТИ ЖИВИЙ, А ХТО ЗНА, ЧИ ЖИТИМЕШ ЧЕРЕЗ ХВИЛИНУ? ЗА ЦІЄЮ ДУМКОЮ І ТРИМАЙ СЕБЕ.

 

РОБИТИ ВСЕ РОБИ, ЯК ПОТРІБНО ЗГІДНО УСТРОЮ ЖИТТЯ ТВОГО, АЛЕ НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЙ, ЩО МОЖЕШ У МИТЬ ПЕРЕСЕЛИТИСЬ В КРАЇНУ, ПОВЕРНЕННЯ З ЯКОЇ НЕ БУДЕ.

 

ЯКЩО НЕ ПАМ’ЯТАТИМЕШ ПРО ЦЕ, НЕ ВІДВЕДЕ ВОНО ТЕБЕ ВІД ПЕВНОЇ ГОДИНИ, В НАВМИСНЕ ВИГНАННЯ ДУМКИ ТВОЄЇ ЦЬОГО РІШУЧОГО ПЕРЕВОРОТУ НЕ ЗМЕНШИТЬ ВІЧНОГО ЗНАЧЕННЯ ТОГО, ЩО БУДЕ З НАМИ ПО ТОМУ.

 

ВІДДАВШИ ЖИТТЯ СВОЄ В РУКИ БОГА, ГОДИНУ ЗА ГОДИНОЮ ПРОВОДЬ З ДУМКОЮ, ЩО КОЖНА З НИХ ОСТАННЯ. У ЖИТТІ ВІД ЦЬОГО ЗМЕНШИТЬСЯ ЛІК ПУСТИХ ВТІХ, А ПІСЛЯ СМЕРТІ В РАЗИ БУДЕШ МАТИ ВИНАГОРОДУ ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ РАДІСТЮ, ЯКІЙ НІЧОГО РІВНОЦІННОГО НЕМАЄ У ВТІХАХ ЖИТТЯ.

Вас може зацікавити

Учасники молодіжки “Ставрос” привітали з Різдвом Христовим вихованців Рожищенського притулку для дітей

Редактор Головний

30 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Як і кого прощали святі?

Редактор Головний