9.5 C
Lutsk
Четвер, 29 Лютий, 2024
Всі новини Календар

20 травня 2022 року – календар з повчанням

Спомин явлення на небі Хреста Господнього в Єрусалимі (351). Мч. Акакія сотника (303).

Прпп. Іоанна Зедазнійського та учнів його: Авива, єп. Некреського, Антонія Марткопського, Давида Гареджийського, Зенона Ікалтського, Фадея Степанцминдського, Ісе (Ієссея), єп. Цілканського, Іосифа, єп. Алавердського, Ісидора Самтавійського, Михаїла Улумбійського, Пірра Бретського, Стефана Хірського та Шіо Мгвімського (VI) (Груз.). Прп. Нила Сорського (1508). Знайдення мощей прп. Нила Мироточивого (1815).

Любецької (ХI) і Жировицької (1470) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Діян., 27 зач., Х, 44 – ХІ, 10. Ін., 30 зач., VІІI, 21-30. Хресту: 1 Кор., 125 зач., I, 18-24. Ін., 60 зач., XIX, 6-11, 13-20, 25-28, 30-35.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Запитували Господа: “Хто ж Ти?” Він відповів: “от начала Сущий”. Він попереду, за Ним св. апостоли, за апостолами пастирі та учні та вся Церква Христова.

 

Судіть тепер, хто справжні передові. Від того, що за ними так довго і так багато ідуть і ще будуть іти, вони не перестають бути передовими, бо всі ж вони попереду, а всі інші йдуть слідом за ними.

 

І так у нас, християн, уже є передові; і якщо хто спокушається виставляти нових передових, – очевидно, що їх треба розуміти передовими у протилежному напрямі, тобто на шляху, який веде у дно пекла.

 

Нічого додати до цього: побережіться – бо хто собі ворог? Тільки постарайтеся зрозуміти це по-справжньому і міцно тримайтеся пізнаної істини Христової, а ті нехай кажуть своє.

 

Вас може зацікавити

Мужній воїн і справжній патріот: єпископ Афанасій звершив відспівування загиблого захисника. ФОТО

Редактор Головний

Мати поховала третю дитину: на Любешівщині клірики єпархії звершили Чин похорону воїна

Редактор Головний

11 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний