17.8 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Календар

27 лютого 2023 року – календар з повчанням

Седмиця 1 Великого посту.
Великий піст.
Прп. Авксентія (близько 470).

Прп. Марона, пустельника Сирійського (IV). Свт. Авраамія, єп. Каррійського (V). Рівноап. Кирила, учителя Словенського (869). Прп. Iсаакія, затворника Печерського (близько 1090), і дванадцяти греків, будівничих соборної Успенської церкви Києво-Печерської Лаври (ХI), в Ближніх печерах. Перенесення мощей блгв. кн. Михаїла Чернігівського та боярина його Феодора (1578). Прп. Іларіона Святогорця (1864) (Груз.). Свт. Рафаїла, єп. Бруклінського (1915). Сщмч. Павла пресвітера та його синів мчч. Бориса, Григорія і Симеона (1918). Сщмч. Онисима, єп. Тульського (1937). Сщмч. Трифона диякона (1938).

Євангельські Читання

На вечірні: – Бут. 1:1-20; Притч. 1:1-20. На 6-му часі: – Іс. 1:1-20.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ПРИЙШОВ ПІСТ, МАТИ ЦЕЛОМУДРІЯ”. А ЯКИЙ ЖЕ БУВ ЧАС ДО ТОГО ДНЯ? ЧАС БЛУКАННЯ. ДУША БЛУКАЛА ЗІ ВСІМ, ЩО ТІЛЬКИ ПОТРАПЛЯЛО ПРИЄМНОГО НА ОЧІ, – І З ОБЛИЧЧЯМИ, І З РЕЧАМИ, А ПОВНІШЕ – З ГРІХОВНИМИ ПРИСТРАСТЯМИ. УСЯКИЙ МАЄ СВОЮ ПРИСТРАСТЬ, ЯКІЙ ДОГОДЖАЄ У ВСЬОМУ. ПОРА ПОКЛАСТИ ЦЬОМУ КІНЕЦЬ.

 

ЗРОЗУМІЙ КОЖЕН СВОЮ НЕМІЧ, КОТРА ОКУТУЄ ТА ВІДДАЄ ЗЛИМ ВОРОГАМ, ТА ПОКИНЬ ЇЇ. І ДАНО БУДЕ ТОБІ БІЛЬШЕ, АНІЖ САМСОНУ: НЕ ВОЛОССЯ ТІЛЬКИ ВІДРОСТЕ – БЛАГІ ПОМИСЛИ, І НЕ СИЛА ТІЛЬКИ ПОВЕРНЕТЬСЯ – МІЦНІСТЬ ВОЛІ, АЛЕ Й ОЧІ ВІДКРИЮТЬСЯ – РОЗУМ СТАНЕ ВИДЯЧИМ ТА ПОБАЧИТЬ ГОСПОДА, І СЕБЕ, І ВСЕ, ЩО НАВКОЛО СЕБЕ У ЦЬОМУ СВІТІ.

 

СЕ НЫНЕ ВРЕМЯ БЛАГОПРИЯТНО! СЕ НЫНЕ ДЕНЬ СПАСЕНИЯ!

Вас може зацікавити

7 квітня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Раковому Лісі відбувся з’їзд дітей та молоді храмів Олексіївського благочиння

Редактор Головний

Що необхідно знати про богослужіння Страсної седмиці?

Редактор Головний