19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини Календар

28 лютого 2023 року – календар з повчанням

Седмиця 1 Великого посту.
Великий піст.
Ап. від 70-ти Онисима (близько 109).

Прп. Пафнутія та його доньки Євфросинії (V). Прп. Євсевія, пустельника Сирійського (V). Прп. Пафнутія, затворника Печерського, в Дальніх печерах (XIII). Сщмчч. Михаїла П’ятаєва й Іоанна Кумінова пресвітерів (1930); сщмчч. Миколая Морквина, Олексія Нікітського, Олексія Смирнова пресвітерів, Симеона Куляміна диякона, прмч. Павла (Козлова) і прмц. Софії (Селівестрової) (1938). Віленської (перенесення до Вільно в 1495 р.) і Далматської (1646) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

На вечірні: – Бут. 1:14-23; Притч. 1:20-33. На 6-му часі: – Іс. 1:19-2:3.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПРОПОНУЮТЬСЯ ЧИТАННЯ ПРО СТВОРЕННЯ, ПЕРВІСНИЙ СТАН ПАДІННЯ ТА ОБІТНИЦІ СПАСІННЯ У ГОСПОДІ НАШОМУ ІІСУСІ ХРИСТІ. БЕРИ ДО УВАГИ ТА НАВЧАЙСЯ!

 

ТЕПЕР ДЛЯ ТЕБЕ ЧАС ТВОГО ПОНОВЛЕННЯ. ПРИПАДИ ДО ГОСПОДА, І ВІН ДАСТЬ ТОБІ СВІТЛО, ЯКЕ ПРОСВІТИТЬ ПІТЬМУ ТВОЮ ГРІХОВНУ, ПОСТАВИТЬ ТВЕРДЬ СЕРЕД БЕНТЕЖНИХ ДУМОК ТВОЇХ ТА БАЖАНЬ ГРІХОЛЮБНОГО СЕРЦЯ ТВОГО – БЛАГИЙ НАМІР ТВЕРДО ТА НЕУХИЛЬНО ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ НЬОГО, ВЛАШТУЄ СУШУ ТА МОРЕ, ВСЬОМУ ДАСТЬ У ТОБІ СВОЄ МІСЦЕ.

 

ТОДІ ПОЧНЕШ ДАВАТИ СПОЧАТКУ ЗЛАКИ, ТРАВУ ТА ДЕРЕВА – ПОЧАТКИ ЧЕСНОТ, А ПОТІМ І ЖИВІ ТВАРІ – ДУХОВНІ ТА БОГОУГОДНІ СПРАВИ, ПОКИ, ЗРЕШТОЮ, ВІДНОВИТЬСЯ У ТОБІ ОБРАЗ ТА ПОДОБА БОЖА, ЯК СТВОРЕНИЙ ТИ БУВ СПОЧАТКУ. УСЕ ЦЕ СТВОРИТЬ ТОБІ ГОСПОДЬ У ЦІ ШІСТЬ ДНІВ ДУХОВНОГО ТВОРІННЯ, ГОВІННЯ ТВОГО, ЯКЩО БУДЕШ ПРОХОДИТИ ЙОГО З УВАГОЮ, БЛАГОГОВІННЯМ ТА СМИРЕННЯМ СЕРЦЯ.

Вас може зацікавити

У Неділю 7-му після Пасхи Архіпастир очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Ківерці

Редактор Головний

15 лютого – Стрітення Господа нашого Іісуса Христа

Редактор Головний

11 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний