17.8 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Календар

26 лютого 2023 року – календар з повчанням

Неділя сиропусна. Спомин Адамового вигнання. Прощена неділя.
Посту немає.
Прп. Мартиніана (V).

Прпп. Зої та Фотинії (Світлани) (V). Прп. Євлогія, архієп. Александрійського (607–608). Прп. Стефана, у чернецтві Симеона, царя Сербського, Мироточивого (1200). Свт. Георгія, архієп. Могильовського (1795). Сщмчч. Василія Тріумфова і Гавриїла Преображенського пресвітерів (1919). Свт. Василія (Богдашевського), архієп. Канівського (1933). Сщмчч. Зосими Трубачова, Миколая Добролюбова, Василія Горбачова, Іоанна Покровського, Леонтія Гримальського, Володимира Покровського, Парфенія Грузинова, Іоанна Калабухова, Іоанна Косинського, Михаїла Попова пресвітерів, Євгенія Нікольського диякона, прмцц. Анни Корнєєвої, Віри Морозової й Ірини Хвостової, мч. Павла Соколова (1938). Свт. Серафима (Соболєва), архієп. Богучарського (1950).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 3-е, Мк., 71 зач., XVI, 9-20. Літ. – 1 Кор., 140 зач., VIII, 8 – IX, 2. Мф., 106 зач., XXV, 31-46.

Цієї неділі після вечірні звершується чин прощення з додаванням молитов на початок Великого посту.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ЯКЩО ВИ БУДЕТЕ ПРОЩАТИ ЛЮДЯМ ГРІХИ ЇХ, ТО ПРОСТИТЬ І ВАМ ОТЕЦЬ ВАШ НЕБЕСНИЙ; А ЯКЩО НЕ БУДЕТЕ ПРОЩАТИ ЛЮДЯМ ГРІХИ ЇХ, ТО Й ОТЕЦЬ ВАШ НЕ ПРОСТИТЬ ВАМ ГРІХІВ ВАШИХ”. ЯКИЙ ПРОСТИЙ ТА ПІДРУЧНИЙ СПОСІБ СПАСІННЯ!

 

ПРОЩАЮТЬСЯ ТОБІ ГРІХИ З УМОВОЮ ПРОЩЕННЯ ГРІХІВ ПРОТИ ТЕБЕ БЛИЖНЬОГО ТВОГО. САМ, ОЗНАЧАЄ, ТИ У СВОЇХ РУКАХ. ПЕРЕЛАМАЙ СЕБЕ І ВІД НЕМИРНИХ ПОЧУТТІВ ДО БРАТА ПЕРЕЙДИ ДО ЩИРО МИРНИХ, – І ВСЕ ТУТ.

 

ПРОЩЕНИЙ ДЕНЬ, ЯКИЙ ЦЕ ВЕЛИКИЙ НЕБЕСНИЙ ДЕНЬ БОЖИЙ! КОЛИ БИ ВСІ МИ ЯК СЛІД КОРИСТУВАТИСЯ НИМ, ТО НИНІШНІЙ ДЕНЬ З ХРИСТИЯНСЬКИХ СПІЛЬНОТ РОБИВ БИ РАЙСЬКІ СПІЛЬНОТИ, А ЗЕМЛЯ ЗЛИВАЛАСЬ БИ З НЕБОМ.

Вас може зацікавити

У кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської провели вечір колядок. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

28 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

7 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний