19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини Календар

26 лютого 2022 року – календар з повчанням

 

Седмиця м’ясопусна. Вселенська батьківська (м’ясопусна) суботаГлас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Мартиніана (V). Прпп. Зої та Фотинії  (Світлани) (V). Свт. Серафима (Соболева), архієп. Богучарського (1950).

Прп. Євлогія, архієп. Александрійського (607-608). Прп. Стефана, в чернецтві Симеона, царя Сербського, Мироточивого (1200). Свт. Георгія, архієп. Могилівського (1795).

Сщмч. Сильвестра, архієп. Омського (1920).

Сщмч. Василія і Гавриїла пресвітерів (1919). Сщмч. ЗосимиМиколаяВасиліяІоаннаЛеонтіяВолодимираПарфеніяІоаннаІоаннаМихаїла пресвітерів та Євгенія диякона, мч. Павла, прмцц. АнниВіри та Ірини (1938).

Євангельські Читання

1 Кор., 146 зач., X, 23-28. Лк., 105 зач., XXI, 8-9, 25-27, 33-36. За упокій: 1 Сол., 270 зач., IV, 13-17. Ін., 16 зач., V, 24-30.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СВЯТА ЦЕРКВА ПЕРЕВОДИТЬ НИНІ УВАГУ НАШУ ЗА МЕЖІ СПРАВЖНЬОГО ЖИТТЯ, ДО БАТЬКІВ ТА БРАТІВ НАШИХ, ЯКІ ПРИЙШЛИ СЮДИ, З НАГАДУВАННЯМ ПРО ЇХ СТАНОВИЩЕ, ЯКОГО І НАМ НЕ МИНУТИ, ГОТУЮЧИ НАС ДО НАЛЕЖНОГО ПРОХОДЖЕННЯ СИРНОЇ СЕДМИЦІ ТА ВЕЛИКОГО ПОСТУ, ЯКИЙ НАСТУПИТЬ ЗА НЕЮ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ПОСЛУХАЄМО МАТЕРІ СВОЄЇ ЦЕРКвИ ТА, ЗГАДУЮЧИ БАТЬКІВ І БРАТІВ НАШИХ, ПОТУРБУЄМОСЯ СЕБЕ ПРИГОТУВАТИ ДО ПЕРЕХОДЖЕННЯ НА ТОЙ СВІТ. ЗГАДАЄМО ГРІХИ СВОЇ ТА ОПЛАЧЕМО ЇХ, СТАРАЮЧИСЬ ДАЛІ ЧИСТИМИ СЕБЕ БЕРЕГТИ ВІД УСЯКОЇ СКВЕРНИ. БО В ЦАРСТВО БОЖЕ НЕ ВВІЙДЕ НІЩО НЕЧИСТЕ, І НА СУДІ НІХТО З НЕЧИСТИХ НЕ ВИПРАВДАЄТЬСЯ. ТУТ ТРЕБА ПРИГОТУВАТИ СВОЄ ОЧИЩЕННЯ. ПОСПІШІМО Ж, БО ХТО МОЖЕ ПЕРЕДБАЧИТИ СОБІ ДОВГОЛІТТЯ? ЖИТТЯ УЖЕ МОЖЕ ПРИПИНИТИСЯ.

 

ЯК З’ЯВИТИСЯ НА ТОЙ СВІТ НЕЧИСТИМИ? ЯКИМИ ОЧИМА ГЛЯНЕМО НА БАТЬКІВ ТА БРАТІВ НАШИХ, ЯКІ МАЮТЬ ЗУСТРІТИ НАС? ЩО ВІДПОВІМО НА ЇХ ЗАПИТАННЯ: ЦЕ ЩО У ТЕБЕ НЕХОРОШЕ? – А ЦЕ ЩО? І ЦЕ ЩО? ЯКИЙ ЖЕ СОРОМ НАКРИЄ НАС?! ТОЖ ПОСПІШІМО ВИПРАВИТИ ВСЕ НЕВИПРАВЛЕНЕ, ЩОБ ЯВИТИСЯ НА ТОЙ СВІТ, ХОЧ СКІЛЬКИ-НЕБУДЬ СТЕРПНИМИ ТА ТЕРПИМИМИ.

Вас може зацікавити

12 травня – День обретіння мощей преподобного Амфілохія Почаївського

Редактор Головний

“Друга Пасха”: Свято-Димитрівська парафія села Вишнів молитовно відзначила престольне свято

Редактор Головний

22 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний