7.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Вересень, 2021
Всі новини Календар

12 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 8-ма після П’ятидесятниці. Глас 6.
Заговини на Успенський піст.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАпп. від 70-ти СилиСилуанаКрискента, Єпенета і Андроника (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Іоанна Воїна (IV). Прп. Анатолія Оптинського, Молодшого (1922).

Сщмчч. Поліхронія, єп. Вавилонського, Парменія, Єлими і Хрисотеля пресвітерів, Луки і Муко дияконів, мчч. Авдона та Сенніса, князів Персидських, і мчч. Олімпія і Максима (бл. 251). Сщмч. Валентина (Уалентина) єпископа і трьох учнів його, мчч. Прокула, Єфіва й Аполлонія і прав. Авундія (бл. 273). Знайдення мощей прп. Германа Соловецького (1484). Собор Самарських святих.

Сщмч. Іоанна диякона (1918).

Євангельські Читання

1 Кор., 147 зач., X, 28 – XI, 7. Мф., 69 зач., XVI, 24-28. Мч.: Рим., 116 зач., XV, 1-7. Мф., 69 зач., XVI, 24-28 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ ЗА БОГОСЛУЖІННЯМ, МИ ЧУЄМО: ЩО ГОСПОДЬ ВІД ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАСЛІДУВАТИ ЙОГО, ВИМАГАЄ РІШУЧОЇ САМОВІДДАНОСТІ: “ЗРЕЧИСЯ СЕБЕ”.

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

МОЖНА ЦЕ ВИСЛОВИТИ І ТАК: ЗАЛИШ СВОЇ ІНТЕРЕСИ ТА НАСЛІДУЙ ЛИШЕ ІНТЕРЕСИ ГОСПОДА. ЦЕ ВИКОНАЄШ, КОЛИ БУДЕШ ЗАВЖДИ РОБИТИ ВСЕ УГОДНЕ ЙОМУ.

 

ЯК ЖЕ ЦЕ ЗРОБИТИ?

 

ДИВИСЯ УВАЖНО ЗА

ТИМ, ЩО ВСЕРЕДИНІ ТЕБЕ І ЩО ПОБЛИЗУ ТЕБЕ, І СТРОГО ВИЗНАЧИВШИ, ЩО УГОДНЕ ГОСПОДУ, ЩОБ ТИ РОБИВ У ПЕВНОМУ ВИПАДКУ, ВНУТРІШНЬОМУ ЧИ ЗОВНІШНЬОМУ, ЧИНИ ТАК, НЕ ШКОДУЮЧИ СЕБЕ І НЕ ВПЛУТУЮЧИ СЮДИ СВОЇХ РОЗРАХУНКІВ, З ПОВНИМ САМОВІДДАННЯМ.

 

ТИ МОЖЕШ СКАЗАТИ: ВИЗНАЧИТИ ЦЕ СКЛАДНО. НІ, НЕ СКЛАДНО. МИ МАЄМО ЗАПОВІДІ, ЗРОЗУМІЛІ ТА ВИЗНАЧЕНІ. ВОНИ ПОКАЗУЮТЬ ВСЕ, ЩО УГОДНЕ ВІД НАС ГОСПОДУ. ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЗАСТОСУВАТИ ЇХ ПРИ НАГОДІ, АЛЕ ЦЕ НЕ СТАНОВИТЬ ВЕЛИКИХ ТРУДНОЩІВ.

 

ДОСТАТНЬО МАТИ ЛИШЕ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД. НЕ ДОГАДУЄШСЯ – ЗАПИТАЙ У ДУХОВНОГО БАТЬКА СВОГО ЧИ У КОГОСЬ ІНШОГО, ЧИЄ СЛОВО ТИ ПОВАЖАЄШ, І ЧИНИ ТАК, ЯК ТОБІ СКАЖУТЬ.

АЛЕ НАЙКРАЩЕ – ЦЕ ПОКРАЩУВАТИ СВОЇ РОЗДУМИ ЧЕРЕЗ ЧИТАННЯ СЛОВА БОЖОГО І ТВОРІВ СВЯТИХ ОТЦІВ, ЩОБИ ЗАВЖДИ МАТИ Й У СОБІ РІШУЧІСТЬ.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій освятив іконостас храму в с. Бережниця Маневицького благочиння

Редактор Головний

14 вересня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

30 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний