-1.7 C
Lutsk
Вівторок, 7 Грудень, 2021
Всі новини Календар

26 червня 2021 року – календар з повчанням

едмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця). Глас 7.
Посту немає.

Віддання свята П’ятидесятниці.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМц. Акилини (293). Прп. Олександри Дивеївської (1789). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Трифілія, єп. Левкусії Кіпрьскої (біл. 370).

Мц. Антоніни (біл. 284-305). Прп. Анни (826) і Іоанна (IX). Прпп. Андроніка (1395), Сави (XV), іконописців Московських. Собор новомучеників і сповідників запорізького краю.

Сщмч. Олексія пресвітера (1918). Мц. Пелагії (1944).

Бежівської та Дубивицької, “Не ридай Мене, Мати”, ікон Божої матері ( перехідні святкування у 10-ту п’ятницю після Пасхи).

Євангельські Читання

Рим., 79 зач. (від полу́), I, 7-12. Мф., 15 зач., V, 42-48.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день рокуСвт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто вас проклинає, благотворіть тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто ображає вас та гонить вас”. Без любові нікого немає на світі: люблять батьків та рідних, люблять благодійників та покровителів. Але почуття любові до батьків, рідних, покровителів та благодійників є природнім і будується саме собою у серці; від того і ціни їй не дає Господь.

Справжня ж християнська любов перевіряється ставленням до недругів. Не тільки яка-небудь легка та випадкова неприємність не повинна гасити нашої любові до інших, але навіть напасті та гоніння, біди та позбавлення, які спеціально по-ворожому завдаються. Ми повинні не тільки благословляти цих людей, але ще благотворити їм та молитися за них. Приглянься, чи є у тебе таке налаштування до недругів твоїх, а по тому суди, чи є у тебе християнська любові, без якої немає спасіння?

Вас може зацікавити

Голова просвітницького відділу єпархії привітав учасників етнофестивалю “Великдень у Луцьку” з Пасхою

Редактор Головний

Апостол Яків: 3 поради місіонерам від брата Господа

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 10-ої річниці з дня освячення луцького храму св. рівноап. княгині Ольги

Редактор Головний