6.7 C
Lutsk
Понеділок, 27 Березень, 2023
Всі новини Календар

23 травня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 5-та після Пасхи.

Апостола Симона Зілота (I).

Мчч. Алфія, Філадельфа, Кіпріана, Онисима, Єразма та інших (251). Мч. Ісихія Антіохійського (IV). Прп. Ісидори юродивої (IV). Блж. Таїсії (V). Свт. Симона, єп. Володимирського і Суздальського, у Києві, в Ближніх печерах (1226). Блж. Симона, Христа заради юродивого, Юр’євецького (1584). Прп. Синесія Іркутського (1787). Прославлення свт. Антонія, архієп. Воронезького (2003).

Києво-Братської ікони Божої Матері (1654). Перекопської ікони Божої Матері (1709).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 67 зач., XXI, 15-25. Літ. – Діян., 30 зач., ХІІ, 12-17. Ін., 32 зач., VIII, 42-51. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 56 зач., XIII, 54-58.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Коли не вірите Мені, вірте справам Моїм”, – говорить Господь. Справи Господні явними були всім, і Він міг вказати на них гласно. Це – зцілення різних хвороб, вигнання бісів, влада над природою, знання сердечних помислів, пророцтво майбутнього, сила слова та господство над душами. Усі вони доказують ясно, що Іісус Христос від Бога, і що слово Його – істина.

 

Для нас до тих справ приєдналися ще – дивна смерть, воскресіння, вознесіння, зішестя Святого Духа, заснування Церкви, дивні дари духовні у віруючих, перемога над язичництвом та благодатні сили, які до цих пір не перестають діяти у Церкві Божій. Усе це справи Господа.

Всякому невіруючому можна сказати: якщо не віриш слову, повір справам тим, які голосно свідчать про Божество Господа нашого Іісуса Христа, і повіривши, прийми всю Його істину.

 

Але як тоді відповідали іудеї Господу? – знову “шукали, щоб схопити Його”. А що нинішні невіри? Сидять і плетуть брехню на брехню, щоб “схопити” не Господа – бо це не в їхніх силах – а тих, які прості у вірі та не можуть розплутати їхні хитроспретіння.

Вас може зацікавити

16 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

14 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Чи можна хворій людині не дотримуватися посту?

Редактор Головний