21.4 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Календар

22 лютого 2021 року – календар з повчанням

Седмиця загальна. Глас 4.
Посту немає.

 

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Никифора, з Антіохії Сирської (бл. 257). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЗнайдення мощей свт. Інокентія, єп. Іркутського (1805). Знайдення мощей свт. Тихона, патріарха Московського і всієї Русі (1992).

Сщмчч. Маркела, єп. Сікелійського, Філагрія, єп. Кіпрського, і Панкратія, єп. Тавроменійського (I). Прп. Панкратія Печерського, в Дальних печерах (XIII). Прпп. Генадія (бл. 1516) і Никифора (1557) Важеозерських.

Сщмч. Василія пресвітера (1930). Сщмч. Іоанна пресвітера (1938).

Євангельські Читання

2 Пет., 66 зач., I, 20 – II, 9. Мк., 59 зач., XIII, 9-13 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СТРАХ БОЖИЙ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ПОЧАТКУ СВЯТОГО ТА БОГОУГОДНОГО ЖИТТЯ, А МОЖЕ І БУТИ НАЙВІРНІШИМ ЗАМІСНИКОМ ЙОГО, КОЛИ ХТО, СЛІДУЮЧИ ЙОГО ПЕРЕКОНАННЯМ, ПОКЛАДЕ ЦЬОМУ ПОЧАТОК.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

УЧИТЬ НАС ЦЬОМУ НИНІШНІЙ АПОСТОЛ, НАВОДЯЧИ НА ПАМ’ЯТЬ ГРІЗНІ СУДИ БОЖІ ТА ПОКАРАННЯ, ТУТ ЩЕ ПОКАЗАНІ ТІ, ХТО НЕ ПІДКОРЯЄТЬСЯ ВОЛІ ЙОГО.

 

“АНГЕЛІВ, – ГОВОРИТЬ, – ЩО ЗГРІШИЛИ, НЕ ПОЩАДИВ”. БУЛИ ЧИСТІ І В ПРЕСВІТЛОМУ ПЕРЕБУВАЛИ ЖИТЛІ. АЛЕ ЯК ТІЛЬКИ ЗГРІШИЛИ, БУЛИ СКИНУТІ У ПЕКЛО. ЧИ НАС З ТОБОЮ ПОЩАДИТЬ, ЯКЩО ПІДЕМО ПРОТИ ВОЛІ ЙОГО?! РОЗЛИЛОСЯ НЕЧИСТІ ПРИ НОЇ. БОГ НАВІВ НА НИХ ПОТОП ТА ВСІХ ПОГУБИВ, ЗА ВИНЯТКОМ ВОСЬМИ ДУШ, СІМЕЙСТВА НОЯ. НЕ ПОДИВИВСЯ, ЩО БАГАТО ЇХ. ЧИ НАД ТОБОЮ ОДНИМ СТАНЕ ВІН РОЗДУМУВАТИ: ПОГУБИТИ ТЕБЕ ЧИ НІ, КОЛИ НЕ СТАНЕШ СЛУХАТИ ГЛАСУ ЙОГО?!

 

ДОВГО ПРОЩАВ ГОСПОДЬ СОДОМУ ТА ГОМОРУ. ВОНИ Ж ЗАМІСТЬ НАПОУМЛЕННЯ СПІШИЛИ НА ВЕРХ НЕЧИСТІ, ЗАТЕ, КОЛИ НЕ СПОДІВАЛИСЯ, БУЛИ ВРАЖЕНІ ВОГНЕМ, ЩО БУВ ОБРАЗОМ ВІЧНОГО ВОГНЮ, ЯКИЙ ЧЕКАЄ НА ВСІХ НЕЧЕСТИВИХ. НЕ МИНУТИ І ТОБІ ЦЬОГО ВОГНЮ, ЯКЩО ПІДЕШ ТИМИ ЖЕ ШЛЯХАМИ. НАГАДУЙ СОБІ ПРО ЦЕ, КОЛИ СИДИШ САМ СОБІ, ОСОБЛИВО У НІЧНІЙ ТИШІ ТА ТЕМРЯВІ, І ПРИМНОЖУЮЧИ ТИМ СТРАХ БОЖИЙ, БІЙСЯ ГРІХА, НІБИ В НЬОМУ ПІДКРАДАЛОСЯ ДО ТЕБЕ ПОЛУМ’Я ВОГНЮ ВІЧНОГО.

Вас може зацікавити

5 червня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 січня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 квітня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний