18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Відео Всі новини УПЦ

Предстоятель: Правильно жити – це жити так, щоб кінець нашого земного життя став початком життя вічного

«Господь створив Церкву Своєю Чесною Кров’ю і подарував нам для спасіння, щоб ми в ній долали бурхливе земне життя і врешті досягли Вічності».

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав у своїй проповіді в день прославлення священномученика Михаїла Под’єльського,  розстріляного НКВС за сповідання віри, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Як наголосив Предстоятель, та людина, яке своє земне життя будує на заповідях Святого Бога, сама стає святою.

«Тими плодами, які ми повинні приносити Богу, є благочестя і святість земного життя. Одним із таких чудових церковних плодів є нині прославлений священномученик Михаїл. За своє життя за заповідями Божими, за те, що він віддано служив Богу, люди забрали в нього тілесне життя, але Бог подарував йому життя вічне», – зазначив Архіпастир.

За словами Його Блаженства, звісно, священномученик Михаїл Под’єльський, пресвітер Зазимський, не єдиний святий, який просіяв у той час на цій землі. Але Господь Своїм Промислом явив нам його як приклад того, «як ми повинні жити і служити Богу».

«Нехай Господь молитвами священномученика Михаїла допомагає нам вибудовувати своє життя за Священними Законами, які Господь подарував нам, щоб ми правильно жили, щоб ми так жили, аби кінець нашого земного життя був початком життя вічного», – побажав Блаженніший владика.

Підсумовуючи сказане, Митрополит Онуфрій підкреслив: «Якщо ми будемо любити Бога перш за все, будемо любити один одного, будемо прощати один одного, будемо милосердними один до одного, будемо допомагати один одному, то крокуватимемо тим шляхом, яким Господь навчив нас йти і на якому Він дає нам благословення. І це благословення робить людину сильною під час її земного мандрування і вводить на небо, де вона стає причасником вічного життя і блаженства, яке Господь подарував нам».

Вас може зацікавити

Феодосій Великий: Як прожити життя, за яке не соромно

Редактор Головний

У день Обрізання Господнього Архіпастир очолив Божественну літургію у Старосільському жіночому монастирі. ФОТО

Редактор Головний

13 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний