19.6 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Календар

13 січня 2022 року – календар з повчанням

 

Седмиця 30-а після П’ятидесятниці. Глас 4.
Посту немає.

Віддання свята Різдва Христового Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Меланії  Римлянині (439).

Свт. Петра Могили, митрополита Київського (1646). Свт. Досифея, митр. Загребського, спов. (1945). Прп. Паїсія Святогорця (прославлення 2015).

Сщмч. Михаїла пресвітера (1937). Мч. Петра (1938).

Євангельські Читання

Євр., 326 зач., X, 35 – XI, 7. Мк., 52 зач., XI, 27-33.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СПАСИТЕЛЬ ДОВОДИТЬ СВОЄ НЕБЕСНЕ ПОСЛАНЕЦТВО СВІДЧЕННЯМ ІОАННА ПРЕДТЕЧІ, – МОВЧАТЬ, БО НІЧОГО БУЛО СКАЗАТИ ПРОТИ, А ВСІ НЕ ВІРУЮТЬ. ІНШОГО РАЗУ СПРАВАМИ СВОЇМИ ТЕЖ ДОВОДИВ, – ПЕРЕКРУТИЛИ “ПРО КНЯЗЯ БІСІВСЬКОГО”. АЛЕ ЦЕ ПЕРЕКРУЧЕННЯ БУЛО ВИСТАВЛЕНО ЗОВСІМ НЕДОРЕЧНИМ, – ТЕЖ ЗАМОВКЛИ, А ВСЕ-ТАКИ НЕ УВІРУВАЛИ.

 

ТАК І ЗАВЖДИ НЕВІРИ НЕ ВІРУЮТЬ, ЩО ЇМ НЕ ГОВОРИ ТА ЯК ПЕРЕКОНЛИВО НЕ ДОВОДЬ ІСТИНУ: НІЧОГО НЕ ЗМОЖУТЬ СКАЗАТИ ПРОТИ, А ВСЕ ОДНО НЕ УВІРУЮТЬ. СКАЗАТИ Б: РОЗУМ У НИХ ПАРАЛІЧ РОЗБИВ, АЛЕ Ж ПРО ІНШІ ВСІ РЕЧІ ВОНИ ГОВОРЯТЬ З ЯСНИМ РОЗУМОМ. ТІЛЬКИ КОЛИ МОВА ПРО ВІРУ ПІДЕ, ТО ПОЧИНАЮТЬ ПЛУТАТИСЯ У ПОНЯТТЯХ ТА СЛОВАХ. ПЛУТАЮТЬСЯ ТАКОЖ, КОЛИ ВИСТАВЛЯЮТЬ ПОГЛЯДИ СВОЇ НА ЗАМІНУ ОСНОВАМ ВІРИ, ЩО ДАНІ ВІД БОГА. ПОСЛУХАЙТЕ ВСЮ ЇХНЮ ТЕОРІЮ – ДИТИНА РОЗБЕРЕ, ЩО ЦЕ СІТКА ПАВУТИНИ, А ВОНИ ТОГО НЕ БАЧАТЬ.

 

НЕЗБАГНЕННЕ ОСЛІПЛЕННЯ! ЗАВЗЯТІСТЬ НЕВІРІВ МОЖНА ЩЕ ПОЯСНИТИ НЕБАЖАННЯМ ВІРИТИ, АЛЕ ЗВІДКИ САМЕ НЕБАЖАННЯ? І ВІД ЧОГО ВОНО БЕРЕ У ЦЬОМУ РАЗІ ТАКУ ВЛАДУ, ЩО ЗМУШУЄ ЛЮДИНУ РОЗУМНУ СВІДОМО ДОТРИМУВАТИСЯ НЕЛОГІЧНОГО ОБРАЗУ ДУМОК? ТУТ ПІТЬМА – ЧИ ВЖЕ НЕ ВІД БАТЬКА ПІТЬМИ ВОНА?

 

Вас може зацікавити

Проповідь у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

Редактор Головний

1 грудня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Митр. Антоній (Паканич): Ненависть ставить нас на один рівень із гонителями

Редактор Головний