7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Календар

21 квітня 2020 року – календар з повчанням

Світла седмиця – загальниця. Вівторок Світлої седмиці. 
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомІверської ікони Божої Матері. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАпп. від 70 ІродіонаАгаваАсинкритаРуфаФлегонта, Єрма і тих, що з ними (I).

Мч. Павсилипа (бл. 117-138). Свт. Келестина, папи Римського (432). Свт. Нифонта, єп. Новгородського (1156). Прп. Руфа, затворника Печерського (XIV). Преподобномучеників 600 отців Давидо-Гареджийських (1616) (Груз.). Мчч. Христодула та Анастасії Патрських (1821).

Сщмч. Сергія пресвітера (1933).

Шуйської ікони Божої Матері “Одигітрія” та шанованого чудотворного списку Корсунської, іменованої “Шпилівська Прозренна”.

Євангельські Читання

Діян., 4 зач., II, 14-21. Лк., 113 зач., XXIV, 12-35.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Тоді іудеї світло Воскресіння Христового хотіли приховати легким туманом брехні: “учні вкрали”. Цю нікчемність легко було здолати та істина перемогла. Але і до цього часу ворог не перестає туманити перед Сонцем Воскресіння, сподіваючись затемнити його.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Ніхто нехай не бентежиться! Від батька брехні чого чекати, окрім брехні? Він багатьох зі своїх клевретів навчив цілі книги писати проти Воскресіння. Цей книжковий туман книгами і розсіяний. Не бери поганої книги та не затуманюйся, а станеться випадково натрапити на таку, візьми у протидію книгу добру та освіжиш голову та груди. Буває інший туман від ворога – у помислах. Але і це відразу ж розсіється, як дим від вітру, від здорового розсудку християнського.

 

Пройди роздумом усе, що сталося, та побачиш ясно як день, що всьому цьому звершитися по-іншому не можна було, як силою Воскресіння Христового. Це переконання буде для тебе потім твердинею, ставши на яку легко будеш відбивати та вражати ворогів істини.

Вас може зацікавити

30 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний