17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Напередодні неділі Всіх Святих землі Руської єпископ Афанасій звершив Всенічне бдіння. ФОТО

20 червня 2020 року, напередодні неділі Всіх Святих землі Руської, вікарний архієрей Волинської єпархії УПЦ єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Преосвященнішому владиці співслужили настоятель собору прот. Володимир Яцишин, прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко та клірики кафедрального храму.

Завтра владика Афанасій очолить Божественну літургію у цьому ж таки храмі. Початок богослужіння – 9.00


Друга неділя після свята П’ятидесятниці Православною Церквою відзначається як день Всіх Руських святих. Цей день є днем особливого вшанування тих Руських праведників і мучеників, які вже були прославлені, та тих, які відомі ще тільки одному Богу.

Відновленим древнє загальне святкування пам’яті Всіх Руських Святих було у 1918 році на помісному соборі Руської церкви та було встановлено святкувати у першу неділю Петрового посту.

Молитви за богослужінням Руським святим повні повчальних думок. Одне за іншим проходять дивні образи руських святих, пронизливих у духовній красі, великих у всіх добродіях.

Руські святі були світильниками незаходимими землі нашої, ніколи не згасаючими, завжди тими, які горять рівним та не мінливим світлом і є для нас та нащадків вірними помічникам, “від Христа нам даровані і шлях спасіння показуючі”. (світилен після 9 пісні канону).

Вас може зацікавити

Напередодні дня пам’яті Собору Архістратига Михаїла Архіпастир очолив всенічну у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл освятив храм у с. Звиняче, побудований замість захопленого. ФОТО

Редактор Головний

На Волині розпочався православний молодіжний фестиваль “Фавор”: молоді люди розмірковуватимуть про Церкву у своєму житті і своє місце у ній

Редактор Головний