25.6 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Календар

20 квітня 2023 року – календар з повчанням

Світла седмиця — загальниця. Посту немає.
Прп. Георгія спов., митр. Мітиленського (після 820). Мч. Каліопія (304). Мчч. Руфина диякона, Акилини і з ними 200 воїнів (близько 310). Прп. Серапіона ченця. Прп. Даниїла Переяславського(1540). Сщмч. Аркадія Добронравова пресвітера (1933). Прмц. Євдокії Павлової (1939). Прп. вел. кн. Анастасії Києво-Покровської(1900) (перехідне святкування в четвер Світлої седмиці).

Євангельські Читання

На літ.: – Ап.: Діян. 2:38-43 (зач. 6). Єв.: Ін. 3:1-15 (зач. 8).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Благодійна праця тих, які здоровими міркуваннями розбивають хибну брехню, що нагромаджується проти істини Воскресіння. Читай і озброюйся цими міркуваннями; але водночас не лінуйся все більше і більше давати простору для входу в тебе сили Воскресіння Христового. Що більше будеш робити це, то більше будеш дихати повітрям Воскресіння, і тим безпечнішим ставатимеш від усіх стріл ворожих, спрямованих проти цієї істини.

 

Спитаєш, що ж для цього треба? Нічого особливого: будь тим, чим маєш ти бути за Завітом, у який вступив у святому Хрещенні, яке є нашим воскресінням. Обплював ти сатану і всі справи його? – і продовжуй так себе тримати у ставленні до нього. Поєднався ти з Христом? – і будь з Ним.

 

Справи темряви і світла явні. Бігай одних і будь старанним до інших. Але роби це без усяких поступок, навіть найменших, щоб нормою життя твого було таке: немає спілкування світла з темрявою, Христа з веліаром.

Вас може зацікавити

7 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

2 червня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

7 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний