4.5 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Всі новини Календар

1 листопада 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 20-а після П’ятидесятниці. Глас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрор. Іоїля (800 до Р.Х.). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Уара і з ним семи мчч., вчителів християнських (бл. 307). Совершается служба на шестьПеренесення мощей прп. Іоанна Рильського (1238).

Блж. Клеопатри  (327) і сина її Іоанна (320). Сщмч. Садока (Шах-Дуста), єп. Персидського, і з ним 128-ми мучеників (342). Прп. Антонія (Абашидзе), сповідника Печерського (1942). Прославлення прп. Феофана Рихловського (2011).

Сщмч. Сергія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

Флп., 241 зач., II, 12-16. Лк., 43 зач., IX, 18-22.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“КИМ МЕНЕ ВВАЖАЮТЬ ЛЮДИ”, – ЗАПИТУВАВ ГОСПОДЬ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

У ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ АПОСТОЛИ ПЕРЕДАЛИ ДУМКИ, ЯКІ ШИРИЛИСЯ У НАРОДІ ПРО НЬОГО, ЩО ЗВОДИЛИСЯ ДО ТОДІШНЬОГО ОБРАЗУ ДУМОК: ХТО ГОВОРИВ, ЩО ВІН – ІОАНН ХРЕСТИТЕЛЬ, ХТО – ЩО ВІН – ІЛЛЯ, ХТОСЬ – ЩО ЯКИЙ-НЕБУДЬ ІЗ ДРЕВНІХ ПРОРОКІВ, ЩО ВОСКРЕСНУВ.

 

ЯК ЖЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НИНІ? ТАКОЖ РІЗНЕ І КОЖЕН ЗГІДНО СВОЇХ ДУМОК. МАТЕРІАЛІСТИ, БЕЗБОЖНИКИ ТА БЕЗДУШНІ З ПОРОДИ МАВП ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ, КОЛИ У НИХ НЕМАЄ НІ БОГА, НІ ДУШІ? СПІРИТИ, ПОДІБНО АРІАНАМ, ВІДБУВАЮТЬСЯ ВІДПОВІДДЮ, ЯКА ПРОКЛЯТА НА ПЕРШОМУ ВСЕЛЕНСЬКОМУ СОБОРІ.

 

ДЕЇСТИ БАЧАТЬ БОГА ДУЖЕ ДАЛЕКИМ ВІД СВІТУ, І НЕ МАЮЧИ СИЛИ ВМІСТИТИ У СВОЇЙ СИСТЕМІ ТАЇНСТВО ВТІЛЕННЯ, ВІДПОВІДАЮТЬ, ЯК ЕВІОНІТИ, СОЦИНІАНИ. ПОДІБНІ ВІДПОВІДІ ВИ ПОЧУЄТЕ І В РУСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ ОСКІЛЬКИ ЗАЗНАЧЕНІ ТРИ ВИДИ ПОГЛЯДІВ Є ТА МНОЖАТЬСЯ І У НАС.

 

АЛЕ ДЯКУВАТИ ГОСПОДУ, Є ЩЕ У НАС БЕЗМІРНО ПЕРЕВАЖАЮЧА КІЛЬКІСТЬ ВІРЯН, ЩО СТРОГО ДОТРИМУЮТЬСЯ АПОСТОЛЬСЬКОГО СПОВІДУВАННЯ, ЩО ГОСПОДЬ ІІСУС ХРИСТОС – ЦЕ ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОЖИЙ, ЯКИЙ ВОПЛОТИВСЯ, ЩЕ В РАЮ ОБІЦЯНИЙ ПРАРОДИТЕЛЯМ НАШИМ СПАСИТЕЛЬ ТА ВИЗВОЛИТЕЛЬ РОДУ ЛЮДСЬКОГО.

 

ЯКА СТОРОНА ПЕРЕВАЖИТЬ – ЄДИНОМУ БОГУ ВІДОМО. БУДЕМО МОЛИТИСЯ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ У НАС СВІТУ ХРИСТОВОГО ТА ПРО ВІДІГНАННЯ ПІТЬМИ ЛЖЕВЧЕНЬ. ЛАСІ МИ НА ХУДЕ; ТОМУ НЕ ДИВНО, ЩО БРЕХНЯ І ВІЗЬМЕ ВЕРХ. ВОНА І НИНІ ВЖЕ ХОДИТЬ ВУЛИЦЯМИ МІСТА ВІДКРИТО, ТОДІ ЯК РАНІШЕ БОЯЗКО ХОВАЛАСЯ ВІД ПОГЛЯДУ ВІРУЮЧИХ ХРИСТИЯН.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл та духовенство єпархії привітали Предстоятеля з 8-ою річницею інтронізації

Редактор Головний

1 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Митр. Антоній (Паканич): У чому небезпека панікерства

Редактор Головний