20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Всі новини Календар

1 листопада 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 20-а після П’ятидесятниці. Глас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрор. Іоїля (800 до Р.Х.). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Уара і з ним семи мчч., вчителів християнських (бл. 307). Совершается служба на шестьПеренесення мощей прп. Іоанна Рильського (1238).

Блж. Клеопатри  (327) і сина її Іоанна (320). Сщмч. Садока (Шах-Дуста), єп. Персидського, і з ним 128-ми мучеників (342). Прп. Антонія (Абашидзе), сповідника Печерського (1942). Прославлення прп. Феофана Рихловського (2011).

Сщмч. Сергія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

Флп., 241 зач., II, 12-16. Лк., 43 зач., IX, 18-22.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“КИМ МЕНЕ ВВАЖАЮТЬ ЛЮДИ”, – ЗАПИТУВАВ ГОСПОДЬ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

У ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ АПОСТОЛИ ПЕРЕДАЛИ ДУМКИ, ЯКІ ШИРИЛИСЯ У НАРОДІ ПРО НЬОГО, ЩО ЗВОДИЛИСЯ ДО ТОДІШНЬОГО ОБРАЗУ ДУМОК: ХТО ГОВОРИВ, ЩО ВІН – ІОАНН ХРЕСТИТЕЛЬ, ХТО – ЩО ВІН – ІЛЛЯ, ХТОСЬ – ЩО ЯКИЙ-НЕБУДЬ ІЗ ДРЕВНІХ ПРОРОКІВ, ЩО ВОСКРЕСНУВ.

 

ЯК ЖЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НИНІ? ТАКОЖ РІЗНЕ І КОЖЕН ЗГІДНО СВОЇХ ДУМОК. МАТЕРІАЛІСТИ, БЕЗБОЖНИКИ ТА БЕЗДУШНІ З ПОРОДИ МАВП ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ, КОЛИ У НИХ НЕМАЄ НІ БОГА, НІ ДУШІ? СПІРИТИ, ПОДІБНО АРІАНАМ, ВІДБУВАЮТЬСЯ ВІДПОВІДДЮ, ЯКА ПРОКЛЯТА НА ПЕРШОМУ ВСЕЛЕНСЬКОМУ СОБОРІ.

 

ДЕЇСТИ БАЧАТЬ БОГА ДУЖЕ ДАЛЕКИМ ВІД СВІТУ, І НЕ МАЮЧИ СИЛИ ВМІСТИТИ У СВОЇЙ СИСТЕМІ ТАЇНСТВО ВТІЛЕННЯ, ВІДПОВІДАЮТЬ, ЯК ЕВІОНІТИ, СОЦИНІАНИ. ПОДІБНІ ВІДПОВІДІ ВИ ПОЧУЄТЕ І В РУСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ ОСКІЛЬКИ ЗАЗНАЧЕНІ ТРИ ВИДИ ПОГЛЯДІВ Є ТА МНОЖАТЬСЯ І У НАС.

 

АЛЕ ДЯКУВАТИ ГОСПОДУ, Є ЩЕ У НАС БЕЗМІРНО ПЕРЕВАЖАЮЧА КІЛЬКІСТЬ ВІРЯН, ЩО СТРОГО ДОТРИМУЮТЬСЯ АПОСТОЛЬСЬКОГО СПОВІДУВАННЯ, ЩО ГОСПОДЬ ІІСУС ХРИСТОС – ЦЕ ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОЖИЙ, ЯКИЙ ВОПЛОТИВСЯ, ЩЕ В РАЮ ОБІЦЯНИЙ ПРАРОДИТЕЛЯМ НАШИМ СПАСИТЕЛЬ ТА ВИЗВОЛИТЕЛЬ РОДУ ЛЮДСЬКОГО.

 

ЯКА СТОРОНА ПЕРЕВАЖИТЬ – ЄДИНОМУ БОГУ ВІДОМО. БУДЕМО МОЛИТИСЯ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ У НАС СВІТУ ХРИСТОВОГО ТА ПРО ВІДІГНАННЯ ПІТЬМИ ЛЖЕВЧЕНЬ. ЛАСІ МИ НА ХУДЕ; ТОМУ НЕ ДИВНО, ЩО БРЕХНЯ І ВІЗЬМЕ ВЕРХ. ВОНА І НИНІ ВЖЕ ХОДИТЬ ВУЛИЦЯМИ МІСТА ВІДКРИТО, ТОДІ ЯК РАНІШЕ БОЯЗКО ХОВАЛАСЯ ВІД ПОГЛЯДУ ВІРУЮЧИХ ХРИСТИЯН.

Вас може зацікавити

Напередодні десятої Неділі після П’ятидесятниці Архіпастир звершив Всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

26 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Щоночі загиблий татусь приходить до маленького сина у сні

Редактор Головний