21.4 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Календар

2 травня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 2-а після Пасхи. Глас 1.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Іоанна Ветхопечерника (VIII). Совершается служба с полиелеемБлж. Матрони Московської (1952).

Мчч. ФеониХристофора та Антоніна (303). Свт. Георгія спов., єп. Антіохії Пісідійської (IX). Свт. Трифона, патріарха Константинопольського (933). Сщмч. Пафнутія, єп. Єрусалимського. Прп. Никифора ігумена.

Свт. Віктора спов., єп. Глазовського (1934).

Євангельські Читання

Утр. – Мф., 104 зач., XXV, 1-13. Літ. – Діян., 15 зач., V, 21-33. Ін., 19 зач., VI, 14-27. Блж.: Гал., 208 зач., III, 23-29. Лк., 33 зач., VII, 36-50.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Що спочатку Петро та Іоанн говорили владі, те ж потім сказали їм і всі апостоли: “треба повинуватися більше Богу, аніж людям; Бог отців наших воскресив Іісуса, якого ви умертвили, повісивши на двері; Його підняв Бог десницею Своєю у Начальника та Спасителя, щоб дати Ізраїлю покаяння та прощення гріхів; свідки Йому у цьому ми та Дух Святих, якого Бог дав тому, хто повинується Йому”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Яка щирість, повнота та ясність сповідування! Бог так влаштував, щоб Розіп’ятому бути Спасителем нашим через залишення гріхів у покаяння. Свідки – апостоли очевидці та Дух Святих, який явно діяв у них та у всіх віруючих. Ті ж свідки і до наших днів перебувають у силі. Що св. апостоли говорять, це теж, як би ми самі бачили та чули те своїми очима та вухами.

 

І Дух благодаті діє безперервно у св. Церкві, у чудотвореннях, у зверненнях грішників та, особливо, у тих, хто старанно працює для Господа, в їх освяченні та виконанні очевидними благодатними дарами. Останнє надає велику силу першому, і обоє разом сильні утворити міцне переконання в істині Христовій, у всіх душах істиннолюбних. Вдячність Богу істини, що істину Свою так явно нам показав!

Вас може зацікавити

9 листопада 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

17 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 лютого 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний