4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

2 квітня 2024 року – календар з повчанням

Седмиця 3 Великого посту. Великий піст.

Прпп. Іоанна, Сергія, Патрикія та інших, в обителі св. Савви вбитих (796). Мц. Фотини (Світлани) самарянині, її синів мчч. Віктора, нареченого Фотином, та Іосії; мцц. Анатолії, Фото, Фотиди, Параскеви, Киріакії, Домніни та мч. Севастіана (близько 66). Мцц. Олександри, Клавдії, Євфрасії, Матрони, Іуліанії, Євфимії та Феодосії (310). Свт. Никити спов., архієп. Аполлоніадського (близько 813–820). Прп. Євфросина Синозерського, Новгородського (1612). Сщмч. Володимира Піксанова пресвітера (1918); сщмч. Василія Соколова диякона (1938).

Богослужбові читання Святого Письма на сьогодні:

На 6-му часі: – Іс. 9:9-10:4. На вечірні: – Бут. 7:1-5; Притч. 8:32-9:11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Премудрість, Бог-Слово, побудувала собі дім, св. Церкву, і в ньому “приготувала… трапезу”, – слово Боже і св. Таїнства, особливо ж Таїнство Тіла і Крові. І “послала слуг своїх”, св. апостолів та їхніх наступників, кликати всіх до себе на вечерю (Прит. 9:1-3).

 

Багато вже скликано, але й ще триває кликання, щоб наповнився весь дім. І вечеря йде безупинно. Слава Господу, настільки до нас милосердному! Ходімо ж усі! Увійдемо всередину, ніхто хай залишається за дверима. У ці дні посту особливо посилене кликання і щедра вечеря. Але тим більш непростимо втратити вечерю. Викарбуй кожен на пам’яті своїй такі слова Премудрості: “хто грішить проти Мене, той завдає шкоди душі своїй” (Прит.8, 36), і пожалій себе.

Вас може зацікавити

20 грудня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні Неділі перед Різдвом Христовим керуючий єпархією очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Священники єпархії звершили Літургію для підопічних реабілітаційного центру “Джерело життя”

Редактор Головний