20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Календар

18 вересня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 13-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
Посту немає.

Совершается служба на шестьПрор. Захарії і прав. Єлизавети, батьків св. Іоанна Предтечі (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрмч. Афанасія Брестського (1648).

Мчч. Фіфаїла і сестри його Фівеї (Вівеї) (98-138). Мц. Раїси (Іраіди) (ок. 308). Мчч. Іувентина і Максима воїнів (361-363). Мчч. УрванаФеодора і Медимна і з ними 77-ми мужів від церковного чина, які в Никомідії загинули  (370). Мч. Авдія (Авіда) в Персії (V). Блгв. кн. Гліба, у св. Хрещенні Давида (1015). Мч. Сарвіла (Gr. Cal).

Мч. Євфімія (1937). Знайдення мощей прп. Александра спов. (2001).

Оршанської ікони Божої Матері (1631).

Євангельські Читання

Прор.: Євр., 314 зач., VI, 13-20. Мф., 96 зач., XXIII, 29-39. Ряд.: 1 Кор., 126 зач., II, 6-9. Мф., 90 зач., XXII, 15-22.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“ВІДДАВАЙТЕ КЕСАРЮ КЕСАРЕВЕ, А БОЖЕ БОГУ”; ВІДДАЙ КОЖНОМУ СВОЄ. ЗВІДСИ ЗАКОН: НЕ ОДНІЄЮ СТОРОНОЮ ДОГОДЖАЙ БОГУ, А КОЖНОЮ, ЯКОЮ ДОГОДЖАТИ МОЖЕШ І ПОВИНЕН; ВСЯКУ СИЛУ СВОЮ І ВСЯКИЙ СПОСІБ СВІЙ ЗВЕРТАЙ НА СЛУЖІННЯ БОГУ.
СКАЗАВШИ: ВІДДАВАЙ КЕСАРЮ КЕСАРЕВЕ, ГОСПОДЬ ПОКАЗАВ, ЩО ТАКА ДІЯ УГОДНА ЙОМУ. ЯКЩО ПІД КЕСАРЕВИМ БУДЕШ МАТИ НА УВАЗІ ВСІ ЗАГАЛОМ ПОРЯДКИ ЗЕМНОГО ЖИТТЯ, НЕОБХІДНІ ТА СУТТЄВІ, А ПІД БОЖИМИ – ВСІ ПОРЯДКИ, ЗАПРОВАДЖЕНІ БОЖОМ ЗАСНОВАНОЮ ЦЕРКВОЮ, ТО ЗВІДСИ ВИЙДЕ, ЩО ВСІ ШЛЯХИ ЖИТТЯ НАШОГО ПЕРЕПОВНЕНІ СПОСОБАМИ ДО СПАСІННЯ.
БУДЬ УВАЖНИМ ТІЛЬКИ ТА ВСТИГАЙ УСІМ КОРИСТУВАТИСЯ ТА ВСЮДИ ДІЯТИ ЗГІДНО З БОЖОЮ ВОЛЕЮ, ТАК, ЯК ХОЧЕ ВІД ТЕБЕ БОГ, – СПАСІННЯ У ТЕБЕ ПІД РУКАМИ. МОЖЕШ ТАК ВЛАШТУВАТИ, ЩО НЕ КРОК, ТО СПРАВА УГОДНА БОГУ І, ВІДПОВІДНО, ШЛЯХ ДО СПАСІННЯ, БО ШЛЯХ СПАСІННЯ Є ШЛЯХОМ ВОЛІ БОЖОЇ. ХОДИ У ПРИСУТНОСТІ БОЖІЙ, БУДЬ УВАЖНИМ, РОЗДУМУЙ І, НЕ ШКОДУЮЧИ СЕБЕ, ПРИСТУПАЙ ВІДРАЗУ ДО СПРАВИ, НА ЯКУ ВКАЖЕ ТОБІ У ТУ ПОРУ СОВІСТЬ.

Вас може зацікавити

29 червня 2019 року

Редактор Головний

Свято-Iоанно-Богословська громада Луцька молитовно відзначила престольне свято

Редактор Головний

Господи, віра моя – єдина справа життя мого, – Свт. Миколай Сербський

Редактор Головний