19.1 C
Lutsk
Середа, 25 Травень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

У неділю 17-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій очолив богослужіння у храмі на честь св. Параскеви П’ятниці с. Підгірне

17 жовтня 2021 року, у неділю 17-у після П’ятидесятниці, вікарний архієрей єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив Божественну літургію у храмі на честь святої Параскеви П’ятниці в с. Підгірне Копачівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму прот. Олександр Дацюк та клірики єпархії.

Після читання святого Євангелія владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією піднесли особливі прохання про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та одужання хворих. Також за богослужінням була піднесена сугуба молитва за церкву та мир в Україні.

На Малому вході, з благословіння Блаженнішого Митрополита Онуфрія і правлячого архієрея архієпископа Нафанаїла, з нагоди 25-ої річниці священицької хіротонії та 25-ої річниці служіння на приході настоятель храму протоієрей Олександр Дацюк був нагороджений митрою.

Після закінчення богослужіння єпископ Афанасій нагородив старосту храму Олексія Палюха з нагоди 80-річчя медаллю Волинської ікони Пресвятої Богородиці, а трудівників храму відзначив грамотами Волинської єпархії.

Вас може зацікавити

Священники єпархії у День Незалежності передали допомогу воїну АТО

Редактор Головний

Лазарева субота або воскресіння праведного Лазаря: що це за свято

Редактор Головний

8 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний